Нові можливості для українських підприємців: мережа центрів Дія.Бізнес запускає освітню програму про E-commerce

  Перегляди 1006

Попри повномасштабну війну, український бізнес продовжує розвиватися та масштабуватися на зовнішні ринки. 36% компаній вибрали вихід на експорт як стратегію подолання кризи.

Про це свідчить останнє опитування підприємців. Тим часом, за прогнозами Statista, ринок електронної комерції щороку зростатиме на 13,92% з 2023 до 2027 року. Важливо, щоб українські підприємці опановували світові е-commerce-платформи та ставали успішними гравцями міжнародних ринків. 

Тому мережа центрів Дія.Бізнес разом з партнерами оголошує початок програми Global E-commerce Access. Це серія онлайн- та офлайн-заходів від українських та міжнародних практиків у сфері електронної комерції для українських підприємців.

Для участі в програмі відберуть 200 учасників, які планують розвивати міжнародні продажі за допомогою світових e-commerce-платформ або вже почали це робити та потребують додаткових знань.

Спікерами та менторами навчальної програми стануть експерти, які просувають та масштабують продукти на міжнародних майданчиках, фахівці з розробки стратегії, створення вебсайтів і сервісного обслуговування. 

Програма містить модулі з тренінгами, домашніми завданнями та фідбек-сесіями. За результатами виконання домашніх завдань 50 найкращих учасників отримають додаткову менторську підтримку та рекомендації, як покращити бізнес-стратегії виходу на міжнародні ринки. 

Крім того, учасники програми матимуть можливість позмагатися за 10 безоплатних консультацій від міжнародних експертів та покроковий супровід у реалізації поставлених цілей.

Додатковим компонентом програми стане можливість підвищити рівень володіння е-commerce-інструментами під час участі в трьох офлайн-мініфорумах PRO meet-up, які пройдуть на базі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у Рівному, Тернополі та Луцьку.

Застосувати здобуті знання учасники зможуть відкривши власні магазини або вебсторінки на найбільших міжнародних платформах. 

Щоб взяти участь у програмі, заповнюйте реєстраційну форму на порталі експортного напряму Дія.Бізнес: https://cutt.ly/Hwu5GX8J. Дедлайн подання заявки — 25 липня 2023 року

Онлайн-презентація програми відбудеться 13 липня о 15:00. Реєструйтеся за посиланням — https://shorturl.at/hHP67

Освітню програму Global E-commerce Access створила мережа центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за підтримки Міністерства цифрової трансформації України й Офісу з розвитку підприємництва та експорту в межах проєкту International Trade Centre «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали від переміщення», який фінансується урядом Японії. 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт