Найбільший в Україні центр Дія.Бізнес — у Кривому Розі: провели технічне відкриття

Прес-офіс Міністерства
26 листопада 2021, 09:30
  Перегляди 624

У межах національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес відбулось технічне відкриття центру підтримки підприємців у Кривому Розі. Це найбільший центр Дія.Бізнес в Україні — його площа 600 квадратних метрів.

Це нові можливості для підприємців: 

  • безоплатні консультації від експертів за різними напрямами

  • участь у бізнес-подіях

  • навчання на короткотермінових та довготермінових освітніх програмах

  • пошук інвесторів і партнерів

  • знайомство з іншими підприємцями

  • тестування продукту на спеціальній pop-up-локації тощо. 

Усе це буде доступне після офіційного відкриття центру Дія.Бізнес у Кривому Розі в січні 2022 року. Наразі локація готова, а команда зібрана та проходить навчання.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан: «Це вже 10-й центр Дія.Бізнес. Мінцифра активно розвиває інфраструктуру центрів підтримки підприємництва Дія.Бізнес, що покривають всю країну та працюють як єдиний механізм за найвищими стандартами надання послуг та комунікації з підприємцями». 

Гульсанна Мамедієва, директорка Директорату європейської інтеграції Міністерства цифрової трансформації України: «Велика ідея проєкту Дія.Бізнес — щоб кількість бізнесів в Україні зростала. Новий центр Дія.Бізнес у Кривому Розі безпосередньо сприятиме цьому. Це комфортна локація, в якій підприємці регіону зможуть скористатися корисними сервісами та послугами». 

Адреса центру Дія.Бізнес: м. Кривий Ріг, вул. Петра Калнишевського, 1а. 

Юрій Корявченков, ініціатор відкриття Дія.Бізнес у Кривому Розі: «Я з гордістю заявляю, що в моєму рідному місті відкрився найбільший центр Дія.Бізнес. Ми ініціювали цей проєкт, щоб полегшити життя підприємцям і реально допомогти їм. Пишаємося нашим сучасним центром і будемо стежити за успіхами підприємців». 

Проєкт створено за сприяння Рудомайн і Visa. Технічний партнер — Хуавей Україна. Партнер з безпеки — Ajax Systems. 

«Впевнений, що цей центр буде новим поштовхом для підприємців міста. Завжди приємно спостерігати за амбітними, талановитими та юними криворіжцями, які хочуть відкрити або «розкрутити» свій бізнес. І ми допоможемо! Успіхів найбільшому центру Дія.Бізнес у Кривому Розі!» — директор компанії «Рудомайн» Володимир Колос.

«Компанія «Хуавей Україна» бере активну участь у побудові відкритої екосистеми розвитку підприємництва. Ми разом з партнерами прагнемо створити нові можливості для малого та середнього бізнесу завдяки мережі центрів Дія.Бізнес, розвивати навички в початківців та досвідчених підприємців, стимулювати використання технологій, щоб бути комерційно успішними як в Україні, так і на міжнародному ринку. Кривий Ріг як індустріальний центр є важливим для економіки України і має великий потенціал для розвитку малого та середнього бізнесу», –  зазначив директор Хуавей Україна Ма Ці.

«Завдяки Дія.Бізнес у регіонах України з’являється дедалі більше можливостей для старту та ведення бізнесу. Ми раді бути постійними партнерами Дія.Бізнес і не тільки захищати самі центри від грабіжників, пожеж і затоплення, а й надавати консультації та допомогу щодо безпеки малого та середнього бизнесу всім відвідувачам», — Андрій Русан, Head of Sales, Ajax Systems

Підписуйтесь на сторінки центру Дія.Бізнес у Кривому Розі в Facebook, Instagram і Telegram.

Планується, що загалом до кінця 2021 року будуть відкриті 11 центрів Дія.Бізнес. Працюємо над відкриттям Дія.Бізнес у Львові, Запоріжжі, Рівному та інших містах.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт