На порталі Дія.Бізнес навчать підприємців переходити в онлайн

  Перегляди 755

Міністерство цифрової трансформації України, за підтримки фінтех-компанії Moneyveo, підготувало освітній серіал для підприємців «Переведення бізнес-процесів в онлайн».

Актуальність 

Сьогодні в Україні та всьому світі відбувається так звана «офісна еволюція» — переведення всіх процесів на підприємствах в онлайн-режим. Багато підприємців замислилися над тим, як перевести бізнес в онлайн максимально швидко і водночас зробити це так, щоб уникнути зупинки роботи компанії. Освітній серіал створений, щоб допомогти підприємцям ефективно перевести бізнес в онлайн: налагодити бізнес-процеси, дізнатися про корисні програми та сервіси, налагодити роботу команди, дізнатися про юридичні аспекти переходу в онлайн, вдосконалити захист інформації, сформулювати правила та принципи роботи в онлайн. 

Хто взяв участь в освітньому серіалі? 

Компанія Moneyveo з 2017 року поступово запроваджувала інструменти для переведення бізнес-процесів в онлайн. У цьому курсі презентовано практичні кейси компанії, які можуть допомогти підприємцям ефективно перевести бізнес-процеси в онлайн: процесний офіс, Desk Sharing, Mobility first, Cloud first, трекінг робочого часу та багато інших інструментів. Участь у серіалі взяв топ-менеджмент компанії Moneyveo: генеральний директор Альона Андронікова, операційний директор Сергій Сінченко та директор з інформаційних технологій Григорій Лісничий. 

Онлайн-презентація освітнього серіалу — вівторок, 22 грудня 2020, 14.00. 

Участь у презентації візьмуть:
  • Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції 
  • Альона Андронікова, генеральний директор Moneyveo 

Журналісти можуть поставити свої запитання спікерам у формі. Відповіді будуть надані під час презентації. 

Онлайн-трансляції презентації — на YouTube-каналі КабМіну

Освітній серіал з’явиться в день презентації в Національній онлайн-школі для підприємців на порталі Дія.Бізнес

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт