Плануємо створити на платформі Дія.Бізнес розділ для жінок-підприємиць

Прес-офіс
12 березня 2020, 17:35
alt 601

11 березня 2020 року заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан провела діалогову зустріч із бізнесом щодо розвитку жіночого підприємництва.

Організатор події #SheExports  платформа підтримки жінок-підприємниць. Серія діалогових зустрічей бізнесу та влади на тему «Розширення економічних можливостей жінок та розвиток жіночого підприємництва в Україні» реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за підтримки уряду Німеччини в рамках проєкту «Підтримка рамкових умов для торгівлі в Україні».

Під час зустрічі була оприлюднена статистика:

  • Потрібно 257 років, щоб вирівняти оплату праці між чоловіками і жінками, якщо ми рухатимемось зі швидкістю останніх 5 років
  • Жінки задіяні в неоплатній хатній-сімейній роботі 4,4 години, а чоловіки 1,7 годин
  • Серед 100 найбагатших людей України лише три жінки
  • Тільки 6% бізнесів керують жінки

Валерія Іонан розповіла про проєкти Мінцифри, зокрема, Дія.Бізнес (https://business.diia.gov.ua). Це масштабний національний проєкт із розвитку підприємництва, який має дві складові: онлайн-платформу для підприємців і офлайн-складову  в різних регіонах України планується відкрити центри підтримки та хаби для підприємців. Окрім консультацій, у консалтингових зонах підприємці зможуть представити свій продукт іншим підприємцям і отримати зворотний зв’язок, пройти освітні програми та отримати додаткові послуги. Відкриття першої консалтинг-зони для підприємців заплановано на квітень-травень 2020 року в Харкові.

Проєкт Дія.Бізнес допоможе збільшити появу нових бізнесів у регіонах і кількість робочих місць, сприятиме розвитку трансформації малого бізнесу в середній і виходу українських підприємців на міжнародні ринки.

Під час зустрічі з представниками жіночого підприємництва домовились, що спільно працюватимемо над новим розділом «Жіноче підприємництво» з історіями успіху жінок на порталі Дія.Бізнес та цікавою інформацією для жінок-підприємиць.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.