Мрія змінює навчання українців: уже 500 закладів приєдналися до освітньої екосистеми
У квітні 2025 року після пілотування й сотень відгуків освітня екосистема Мрії оновилась і стала доступною для всіх охочих шкіл. Уже 500 українських шкіл з 18 областей та понад 70 громад приєдналися до Мрії.
Що таке Мрія?
Мрія — це державна освітня система, яка допомагає учням, батькам та вчителям швидко взаємодіяти, зменшувати бюрократію і покращувати навчальний процес. Освітню систему під’єднали школи по всій Україні — від великих у містах до маленьких у селах.
У застосунку Мрія школярі мають змогу:
- планувати свій день: бачити розклад уроків та отримувати нагадування про домашні завдання;
- бачити свої оцінки та коментарі від учителів;
- спілкуватися з учителем у захищеному месенджері на базі Signal;
- дивитись освітні серіали й тематичні відео про IT, ШІ, шкільні предмети, творчість тощо, які зовсім скоро рекомендуватиме ШІ відповідно до їхніх інтересів.
Батькам застосунок допомагає стежити за навчанням дитини: показує розклад та динаміку навчальних результатів дітей, домашні завдання й коментарі від учителів. А також дає змогу спілкуватися в чатах з учителями.
Учителям вебпортал і застосунок Мрія допомагають полегшити робочу рутину:
- автоматизувати планування уроків і ведення журналу;
- додавати конспекти, файли та інші матеріали до занять;
- спілкуватися з учнями та батьками в безпечних чатах;
- переглядати відео для професійного розвитку в бібліотеці контенту.
А вже скоро вчителі в Мрії генеруватимуть тести для учнів за допомогою штучного інтелекту, отримувати виконані домашні завдання, створювати міжкласні групи та додавати гуртки й групи продовженого дня.
Як приєднатися до Мрії?
Освітня екосистема відкрита для кожної школи. Під’єднання безоплатне й добровільне. Достатньо подати заявку на сайті: mriia.gov.ua/app.
Після подання заявки команда Мрії зв’яжеться з вами, усе пояснить, навчить користуватися платформою й допомагатиме на кожному етапі. І навіть після під’єднання завжди буде поруч, якщо виникнуть питання.
Мрія — ініціатива Президента України Володимира Зеленського, яку реалізують Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство освіти і науки України разом із Програмою EGAP, що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.
Відправ у Telegram