Можливість вийти на ринок ЄС для українського бізнесу: стартує набір заявок на участь у проєкті UkraineReady4EU

  Перегляди 768

Українські підприємці можуть отримати ваучер на суму до 2 500 євро в межах проєкту UkraineReady4EU. Його мета — допомогти бізнесу залучити ваучерну підтримку для виходу на Єдиний європейський ринок. Загальний бюджет проєкту — 3,75 млн євро. 

У межах UkraineReady4EU відберуть 1 500 українських компаній малого та середнього бізнесу. Вони отримують ваучер, який можна використати для участі в торговельних місіях, брокерських заходах, міжнародних виставках. А також для організації стенда на міжнародних виставках та інших заходах, які сприяють налагодженню партнерства з іноземним бізнесом країн-членів ЄС. 

Стати учасниками проєкту можуть українські малі та середні підприємства, а також стартапи, які: 

  • розташовані та провадять свою діяльність на підконтрольній Україні території або релокувалися до країн ЄС, але зареєстровані в Україні;
  • зареєстровані відповідно до українського законодавства;
  • не перебувають у процесі ліквідації або припинення господарської діяльності;
  • відповідають європейському визначенню МСП. 

Учасники матимуть змогу подати заявку на участь у проєкті до 30 червня 2025 року. Наприкінці кожного місяця подані заявки оцінить Відбіркова комісія в складі 6 партнерів Консорціуму UkraineReady4EU.

Взяти участь та ознайомитися з детальною інформацією можна за посиланням — https://business.diia.gov.ua/ready4eu 

Проєкт UkraineReady4EU реалізується за сприяння міжнародних програм розвитку бізнесу та інтернаціоналізації — Європейська мережа підприємств (EEN), «Еразмус для молодих підприємців», European Cluster Collaboration Platform (ECCP) та імплементується Торгово-промисловою палатою України, Інститутом фізики НАН України, державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», громадською спілкою «Харківський кластер інформаційних технологій», Public Institution Lietuvos inovacijų centras/Lithuanian Innovation Centre (LIC), Polish Agency for Enterprise Development (PARP), Bayern Innovativ GmbH (BAY INNO) та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт