Мінцифра запустила Національну онлайн-школу для підприємців

Прес-офіс
22 червня 2020, 09:32
alt 874

22 червня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), членом Групи Світового банку (World Bank Group), запустило Національну онлайн-школу для підприємців на платформі Дія.Бізнес

Навчання в Національній онлайн-школі для підприємців відбувається у форматі освітніх серіалів. У рамках кожного навчального серіалу потенційні та чинні підприємці зможуть подивитися серії, пройти тестування, отримати додаткові корисні матеріали, пройти фінальний тест та отримати сертифікат про завершення курсу. 

Також передбачається формат змішаного навчання. Частина навчання відбуватиметься онлайн, а частина — офлайн, на базі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес

Навчання безкоштовне для кожного.

Перший освітній серіал в Національній онлайн-школі для підприємців — «10 кроків для початку власної справи» розроблений за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» в партнерстві з Українським центром сприяння інвестиціям та торгівлі. 

Чотирирічний проект IFC «Фінансова інклюзія задля економічного зростання в Україні» реалізується у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії (SECO) та Фондом ефективного врядування Великої Британії (GGF).

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан під час презентації підкреслила, що підприємці здійснюють грандіозні та тектонічні зміни.

«Причин почати свою справу безліч, але особливо надихає можливість створити щось нове та унікальне, залишити слід в історії. Щоб підтримати підприємців у прагненні зростати, ми запускаємо Національну онлайн-школу для підприємців».  

Старший спеціаліст з питань фінансового сектору, регіональний керівник програм розвитку цифрових фінансів та кредитної інфраструктури в Європі та Центральній Азії Міжнародної фінансової корпорації (International Finance Corporation) Заріна Одінаєва вважає курс для підприємців важливим і трансформаційним кроком для країни. «COVID-19 істотно впливає на бізнес малих і середніх підприємств. Зменшується попит, зменшуються поставки, ускладнюється доступ до кредитів, виникають збої з ліквідністю, зростає невизначеність. Тому цей курс є дуже своєчасним і необхідним для підприємців».  

Виконавча директорка Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі (ITFC — Ukraine Investment & Trade Facilitation Center) Ірина Титарчук підкреслила, що в освітньому серіалі намагалися доступно і цікаво розповісти про основи бізнесу та можливості його масштабування. «Наша організація дуже давно працює з малими і середніми підприємцями і нам знайомі їхні проблеми, сфери, в яких є потреби їх підтримати, місця, де є необхідність розвитку». 

Незабаром в онлайн-школі з’являться нові серіали. Зокрема, за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC), члена Групи Світового банку (World Bank Group), наступний освітній серіал, який з’явиться на платформі Дія.Бізнес —  «Фінансова грамотність для підприємців». 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.