Мінцифра відкриває центр для студентів і майбутніх підприємців Дія.Бізнес в КНУ

04 грудня 2020, 11:04
alt 899
alt 899

Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес відкриває свій перший центр для студентів і майбутніх підприємців у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.  

Технічний партнер проєкту — ХУАВЕЙ УКРАЇНА. 

Кожен студент із будь-якого університету зможе:

  • відвідувати безкоштовні воркшопи, майстер-класи, бізнес-конференції та освітні заходи, які допоможуть йому стати підприємцем
  • навчатися офлайн чи у змішаному форматі
  • використовувати простір для власних подій
  • протестувати власний продукт на pop-up локації 

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан провела екскурсію центром для майбутніх підприємців. 

«Створення цього центру є відповіддю на кричущу проблему, що в Україні немає системного і комплексного підходу до підприємницької освіти. Завдяки центру ми зробимо все, щоб студенти захоплювались підприємництвом і мали мотивацію відкрити власну справу. Наш центр дасть можливість студентам відчути підприємницький дух, перейняти досвід успішних підприємців. До цього саме такого формату в університетах України не було», — підкреслила Валерія Іонан.   

Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський сказав: 

«Шевченковий університет активно розвиває практичну складову освітнього процесу. Сьогодні ми маємо і експеримент з дуальної освіти, збільшується кількість викладачів практиків, використовуємо методику case study, маємо потужні бази для практик студентів тощо. Але створення Центру Дія Бізнес для студентів — це масштабний прорив з підприємницької освіти. В Університеті на всіх факультетах викладають дисципліну «Основи підприємництва», а у новоствореному Центрі студенти зможуть працювати з підприємцями, створювати свої продукти, тестувати їх, тобто отримати ті можливості, які в національному масштабі збільшать кількість підприємств у країні і спричинять економічне зростання».

Зараз відбулось «технічне відкриття» центру для майбутніх підприємців. Наразі центр готують до функціонування. Офіційне відкриття центру Дія.Бізнес у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка заплановане на січень 2021 року.

«Важливою складовою розвитку цифрової економіки є інноваційні підходи в сфері освіти. Ми високо цінуємо наше партнерство та співпрацю з Міністерством цифрової трансформації України та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Створення Центру для студентів і майбутніх підприємців Дія.Бізнес — один із кроків формування дієвої та ефективної підприємницької екосистеми. Ця ініціатива відкриває нові можливості для розвитку талантів у цифровому світі», — зазначив  Дін Нін, заступник директора ХУАВЕЙ УКРАЇНА з питань поставок і сервісу. 

Нагадаємо, до цього Мінцифра відкрила два центри підтримки підприємців Дія.Бізнес — у Харкові та Миколаєві.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.