Мінцифра та Jooble запускають серію безкоштовних вебінарів про HR-менеджмент

  Перегляди 849

Міністерство цифрової трансформації України, в межах національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес, і сайт пошуку роботу Jooble запускають серію безкоштовних вебінарів про HR-менеджмент.     

Вівторок, 22 червня 2021, 13:00. Як наймати людей і формувати потужну команду, якщо ви не Google: поради, кейси, лайфхаки, секрети утримання та мотивації персоналу у непрості часи.

Вівторок, 29 червня 2021, 13:00. Як розкрити талант кожного працівника та знайти йому гідне застосування для вашого бізнесу.

Вівторок, 6 липня 2021, 13:00. Менеджмент і HR — як рішення керівництва впливають на співробітників та ефективність бізнесу в цілому.

Спікер вебінарів — Оксана Огнева, Head of Recruitment & Management Practice в Jooble. Відповідає за створення і впровадження процесів рекрутингу, онбордингу, адаптації персоналу, а також внутрішньої взаємодії між командами. Має 15-річний досвід побудови рекрутингових систем в компаніях різних галузей: IT, рітейлі, банківському, аграрному та державному секторах. Є сертифікованим кар'єрним коучем, консультантом з питань кар'єри та працевлаштування, автором безлічі професійних статей та лектором.

Участь у вебінарах безкоштовна. 

Зареєструватися на вебінари: https://forms.gle/98yjJ4wfiZtwabUx6  

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт