Мінцифра та ЄС презентують інструмент самооцінки для підприємців EntreGram4Youth

  Перегляди 1046

Європейський Союз спільно з Міністерством цифрової трансформації України створили EntreGram4Youth — інструмент самооцінки для молодих підприємців. Це частина широкої ініціативи «Рамка підприємницьких компетенцій для молоді». Її мета — створити нові можливості для втілення бізнес-амбіцій.

«Кожного дня українські підприємці доводять, що успішний бізнес можливий навіть в умовах повномасштабної війни. Ми будуємо країну з потужним людським капіталом, який не боїться викликів і цінує можливості для розвитку. Рамка та інструмент EntreGram4Youth — це саме ті можливості, які стануть дороговказом для бізнес-амбіцій сучасної молоді та дадуть змогу оцінити свою готовність до нових підприємницьких звершень», — зазначає заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

«Рамка підприємницьких компетенцій для молоді» роз’яснює, якими навичками та знаннями повинні володіти власники бізнесу. Ініціатива допоможе молодим підприємцям визначити та подолати прогалини на шляху їхнього саморозвитку. 

Підприємницькі навички — це універсальні компетенції, які молодь може застосовувати в різних сферах життя. Крім цього, Європейська комісія визначає підприємництво як одну з восьми найважливіших навичок для суспільства майбутнього.

EntreGram4Youth — це ключовий аспект ініціативи. Він розроблений на основі структури Рамки та допомагає підприємцям визначити свій рівень володіння підприємницькими компетенціями. Ознайомитися з EntreGram4Youth можна на платформі Дія.Освіта: https://osvita.diia.gov.ua/tests/entregram 

Детальніше про Рамку читайте за посиланням.

Рамку підприємницької компетентності молоді в Україні та EntreGram4Youth розроблено за сприяння програми «EU4Youth Молодіжна зайнятість та підприємництво», що співфінансується Європейським Союзом та Міністерством іноземних справ Литви за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту й національного проєкту Дія.Бізнес.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт