Мінцифра та дошкільна освіта

Прес-офіс
27 листопада 2019, 16:54
alt 879

В аналітичному центрі «Український інститут майбутнього» заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан взяла участь у дискусії щодо технологій майбутнього у ранньому розвитку дитини.   

Під час виступу Валерія Іонан розповіла про світові досвіди використання цифрових технологій для навчання дітей дошкільного віку. Приміром, у Швеції викладачі вже традиційно застосовують планшети для вивчення іноземних мов, технологій, математики. В Японії діти з допомогою тривимірної графіки розфарбовують птахів і квіти, малюють істот, котрі плавають у віртуальних пейзажах. У багатьох американських, азіатських і європейських дошкільних установах і початкових школах вихователі та вчителі не уявляють процесу навчання без технологій. 

Крім того, заступниця Міністра цифрової трансформації навела результати дослідження про онлайн-безпеку дітей в Інтернеті. І нагадала про випадки самогубства в Австралії та європейських країнах через кібер-булінг. Окремо підкреслила прояви секстингу, коли підлітки фотографують свої частини тіла і надсилають їх іншим користувачам, після чого починається цькування. Нарешті, одним із ключових викликів є те, що діти знайомляться з незнайомцями в онлайні, а потім зустрічаються з ними в офлайні, не попереджаючи про це дорослих.  

Разом із Валерією Іонан участь у дискусії взяла міністр освіти Ганна Новосад, нейробіолог Сергій Данилов, голова підкомітету з дошкільної освіти комітету Верховної Ради Володимир Воронов, психологи та експерти.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.