Мінцифра розпочинає партнерство з Федерацією дзюдо України

Прес-офіс
29 липня 2020, 12:41
alt 86

28 липня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з Федерацією дзюдо України, щоб сприяти цифровізації реєстрації, організації та проведення змагань з дзюдо. 

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан анонсувала співпрацю в рамках проєктів Дія.Цифрова освіта та Дія.Бізнес. «Ми продовжуємо встановлювати партнерства з найбільшими спортивними організаціями України. Мінцифра допомагатиме їм з навчанням цифрової грамотності, а також будемо організовувати спільні проєкти для підприємців», — наголосила Валерія Іонан.      

Виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації «Федерація дзюдо України» Віталій Роженко підкреслив важливість впровадження сучасних технологій у спорт. «Ми не можемо залишатися осторонь цифрових трансформацій у всіх сферах суспільного життя. Ми вже рухаємось у цьому напрямі — почали створювати електронний реєстр спортсменів і впроваджувати електронні жеребкування. І з радістю долучаємось до ініціатив Міністерства та готуємо нові спільні проєкти», — підкреслив Віталій Роженко. 

Нагадаємо, що 10 липня 2020 року Мінцифра розпочала співробітництво з Федерацією боксу України. 20 липня 2020 року Мінцифра розпочала співробітництво з Українською асоціацією футболу. 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.