Мінцифра разом із партнерами презентувала дослідження Індексу настроїв малого бізнесу

Прес-офіс
02 березня 2020, 17:12
alt 247

28 лютого 2020 року Міністерство цифрової трансформації взяло участь у презентації дослідження Індексу настроїв малого бізнесу, проведеного European Business Association. 

Мета дослідження – співпраця з малим і мікробізнесом та аналіз точок зростання, які стимулюватимуть його розвиток. Дослідження проводилось з 29 жовтня по 18 грудня 2019 року, у ньому взяли участь 632 власники і директори малого бізнесу усіх сфер діяльності. 

Мінцифра - цьогорічний партнер дослідження. 

Під час презентації дослідження заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан прокоментувала: «Результати очікувані. Майже 70% вважають економічну ситуацію несприятливою для ведення бізнесу і топ-проблема - питання оподаткування. Неприємно, що підприємцям малого бізнесу доводиться сплачувати найбільше штрафів за несвоєчасну сплату податків чи помилку при поданні документів - не вистачає знань чи/та професійних кадрів, хто міг би допомогти. Здивована в тому, що потреба в кредитуванні малого бізнесу продовжує знижуватись. 

Добре, що є й позитивна динаміка, але зрозуміло, що цього недостатньо. Вважаю, що Уряд має сфокусуватись на вирішенні топових проблем, які вже третій рік поспіль публікуються в дослідженні. 

Дослідження EBA чи не єдине регулярне дослідження малого бізнесу станом на зараз, тож через це, а також через зрозумілу регулярну динаміку по важливим питанням, воно таке цінне як для влади, так і для представників бізнесу».  

З повними результатами дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Індекс настроїв малого бізнесу проводиться Європейською Бізнес Асоціацією з 2018 року у межах проекту Unlimit Ukraine. Партнери проекту в цьому році: компанія ЛІГА:ЗАКОН, 28Quadrate, Міністерство цифрової трансформації.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.