Мінцифра разом із партнерами презентувала дослідження Індексу настроїв малого бізнесу

Прес-офіс
02 березня 2020, 15:12
alt 186

28 лютого 2020 року Міністерство цифрової трансформації взяло участь у презентації дослідження Індексу настроїв малого бізнесу, проведеного European Business Association. 

Мета дослідження – співпраця з малим і мікробізнесом та аналіз точок зростання, які стимулюватимуть його розвиток. Дослідження проводилось з 29 жовтня по 18 грудня 2019 року, у ньому взяли участь 632 власники і директори малого бізнесу усіх сфер діяльності. 

Мінцифра - цьогорічний партнер дослідження. 

Під час презентації дослідження заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан прокоментувала: «Результати очікувані. Майже 70% вважають економічну ситуацію несприятливою для ведення бізнесу і топ-проблема - питання оподаткування. Неприємно, що підприємцям малого бізнесу доводиться сплачувати найбільше штрафів за несвоєчасну сплату податків чи помилку при поданні документів - не вистачає знань чи/та професійних кадрів, хто міг би допомогти. Здивована в тому, що потреба в кредитуванні малого бізнесу продовжує знижуватись. 

Добре, що є й позитивна динаміка, але зрозуміло, що цього недостатньо. Вважаю, що Уряд має сфокусуватись на вирішенні топових проблем, які вже третій рік поспіль публікуються в дослідженні. 

Дослідження EBA чи не єдине регулярне дослідження малого бізнесу станом на зараз, тож через це, а також через зрозумілу регулярну динаміку по важливим питанням, воно таке цінне як для влади, так і для представників бізнесу».  

З повними результатами дослідження можна ознайомитись за посиланням.

Індекс настроїв малого бізнесу проводиться Європейською Бізнес Асоціацією з 2018 року у межах проекту Unlimit Ukraine. Партнери проекту в цьому році: компанія ЛІГА:ЗАКОН, 28Quadrate, Міністерство цифрової трансформації.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.