Мінцифра працює над впровадженням Е-резидентства в Україні

Прес-офіс
22 жовтня 2020, 15:44
alt 346

У Парламенті зареєстровано законопроєкт, який дозволить Мінцифрі запустити проєкт Е-резидентство.

Це означає, що іноземці матимуть змогу вести бізнес в Україні за найпривабливішими умовами та без фізичної присутності на її території. 

“Мінцифра формує цифрову економіку країни, залучаючи іноземців віддалено вести бізнес в Україні. Проєкт е-резидентство дозволить фрілансерам з IT та креативної сфери дистанційно вести бізнес в Україні та розвиватись через партнерство з авторитетними світовими компаніями. Це покращить національний імідж України на міжнародному ринку IT та наповнюватиме державний бюджет за рахунок податків”,  — наголошує Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Законопроєкт № 4240 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ведення підприємницької діяльності е-резидентами в Україні» дозволить врегулювати механізми оподаткування е-резидентів та створюватиме умови для: 

  • дистанційної реєстрації е-резидентів як фізичної особи-підприємця
  • здійснення підприємницької діяльності в юрисдикції України
  • відкриття банківських рахунків онлайн 
  • доступу до адміністративних послуг, використовуючи кваліфікований електронний підпис

"Вже набула чинності Постанова «Про проведення експерименту із запровадження та реалізації в Україні електронного резидентства». Наступний крок — розробка відповідних нормативно-правових актів, якими затвердимо процеси надання послуг та сервісів для е-резидентів. Також вже підготовлено технічну документацію для функціонування інструментів е-резидентства та розробляємо вебпортал", — коментує заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков.

 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.