Мінцифра підписала меморандум з ЮНІСЕФ в Україні

Прес-офіс
09 травня 2020, 11:57
alt 329

Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум про співпрацю з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. 

Партнерство підписали голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер і заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан. 

Перший спільний проєкт — освітній серіал «Про кібербулінг для підлітків», який вже доступний на платформі Дія.Цифрова освіта. Участь в освітньому серіалі взяли українська суперстар NK | Настя Каменських і співачка, акторка та влогерка Анна Трінчер.

За словами заступника міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерії Іонан, кожна людина хоча би раз у житті зустрічалась із хейтом у соцмережах, отримувала агресивні коментарі чи повідомлення. «З проявом булінгу онлайн зустрічалися третина опитаних підлітків в Україні віком від 13 до 24 років», — підкреслила Валерія Іонан. 

«У новій реальності, спричиненою COVID-19, мільйони дітей тимчасово замкнені у своїх домівках із гаджетами. Ми повинні подбати про їхню безпеку онлайн. І ми дуже раді зробити це у такий цікавий спосіб разом з Міністерством цифрової трансформації України», — сказала Лотта Сильвандер, голова представництва ЮНІСЕФ в Україні.  

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.