Мінцифра підписала 4-сторонній меморандум про цифрову освіту на базі бібліотек

Прес-офіс
27 травня 2020, 06:19
alt 1576

26 травня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум про співпрацю з Комітетом Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, Інтернет Асоціацією України та Громадською організацією «Всеукраїнська громадська організація Українська бібліотечна асоціація». 

Заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан під час церемонії підписання заявила, що меморандум передбачає багато аспектів і спільних кроків. «Від створення осередків цифрової грамотності на базі публічних бібліотек у всіх регіонах України, залучення представників бізнесу до допомоги публічним бібліотекам і до поширення соціальної реклами та матеріалів для цифрової освіти населення. Впевнена, що у нас все вийде, і цифрова грамотність україніців буде лише зростати з кожним роком», — підреслила Валерія Іонан. 

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко оцінив меморандум, як перший крок, щоб поєднати чотири кита. «Це оператори і провайдери Інтернет Асоціації України, які готові на місцях реалізовувати соціальні проєкти з точки зору цифрових навичок. Це асоціація бібліотек, яка має платформу, на базі якої можуть впроваджуватись комп’ютерні класи. І це відповідний комітет і Мінцифра, які будуть допомагати законодавчо в рамках повноважень»

Голова Правління асоціації «Інтернет Асоціація України» Анатолій Пятніков висловив надію, що меморандум допоможе і пришвидшить цифровізацію країни. «Інтернет Асоціація України докладе для цього максимум зусиль», — запевнив Анатолій Пятніков.  

Президент ГО «ВГО Українська бібліотечна асоціація» Оксана Бруй акцентувала увагу на тому, що призначення бібліотеки як соціального інституту в суспільстві — це навчання протягом життя. «Підписання меморандуму є дуже важливим, щоб бібліотеки могли повністю виконувати функцію центрів навчання протягом життя». 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.