Мінцифра підписала 4-сторонній меморандум про цифрову освіту на базі бібліотек

Прес-офіс
27 травня 2020, 03:19
  Перегляди 4160

26 травня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум про співпрацю з Комітетом Верховної Ради України з питань цифрової трансформації, Інтернет Асоціацією України та Громадською організацією «Всеукраїнська громадська організація Українська бібліотечна асоціація». 

Заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан під час церемонії підписання заявила, що меморандум передбачає багато аспектів і спільних кроків. «Від створення осередків цифрової грамотності на базі публічних бібліотек у всіх регіонах України, залучення представників бізнесу до допомоги публічним бібліотекам і до поширення соціальної реклами та матеріалів для цифрової освіти населення. Впевнена, що у нас все вийде, і цифрова грамотність україніців буде лише зростати з кожним роком», — підреслила Валерія Іонан. 

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко оцінив меморандум, як перший крок, щоб поєднати чотири кита. «Це оператори і провайдери Інтернет Асоціації України, які готові на місцях реалізовувати соціальні проєкти з точки зору цифрових навичок. Це асоціація бібліотек, яка має платформу, на базі якої можуть впроваджуватись комп’ютерні класи. І це відповідний комітет і Мінцифра, які будуть допомагати законодавчо в рамках повноважень»

Голова Правління асоціації «Інтернет Асоціація України» Анатолій Пятніков висловив надію, що меморандум допоможе і пришвидшить цифровізацію країни. «Інтернет Асоціація України докладе для цього максимум зусиль», — запевнив Анатолій Пятніков.  

Президент ГО «ВГО Українська бібліотечна асоціація» Оксана Бруй акцентувала увагу на тому, що призначення бібліотеки як соціального інституту в суспільстві — це навчання протягом життя. «Підписання меморандуму є дуже важливим, щоб бібліотеки могли повністю виконувати функцію центрів навчання протягом життя». 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт