Мінцифра об’єднує зусилля з Мережею Глобального договору ООН в Україні задля розвитку IT-сектору у східному регіоні

Прес-офіс
25 лютого 2020, 18:35
alt 340

Збільшення кількості кваліфікованих IT-спеціалістів – одна з цілей, яку ми поставили перед собою і впевнено йдемо до неї. Вкрай важливим для нас у цьому процесі є забезпечення рівного доступу до освіти усіх громадян країни. Саме тому сьогодні Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT, підписав Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Мережею Глобального договору ООН в Україні.

Підписанням цього меморандуму Мінцифра підтримала освітню програму Nation IT, розроблену Громадською спілкою «Мережа Глобального Договору в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в межах проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Nation IT має на меті охопити навчанням не менше 1 000 осіб із Донецької та Луганської областей та надати їм доступ до якісної онлайн- та офлайн-освіти у сфері IT.

Програма орієнтована на забезпечення потреби комерційних і некомерційних організацій, органів влади та місцевого самоврядування східного регіону України у висококваліфікованих ІТ-спеціалістах, креативних ІТ-рішеннях, притоку додаткових інвестицій і розвитку IT-сектору в регіоні.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.