Мінцифра об’єднує зусилля з Мережею Глобального договору ООН в Україні задля розвитку IT-сектору у східному регіоні

Прес-офіс
25 лютого 2020, 16:35
alt 248

Збільшення кількості кваліфікованих IT-спеціалістів – одна з цілей, яку ми поставили перед собою і впевнено йдемо до неї. Вкрай важливим для нас у цьому процесі є забезпечення рівного доступу до освіти усіх громадян країни. Саме тому сьогодні Олександр Борняков, заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT, підписав Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Мережею Глобального договору ООН в Україні.

Підписанням цього меморандуму Мінцифра підтримала освітню програму Nation IT, розроблену Громадською спілкою «Мережа Глобального Договору в Україні» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в межах проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Nation IT має на меті охопити навчанням не менше 1 000 осіб із Донецької та Луганської областей та надати їм доступ до якісної онлайн- та офлайн-освіти у сфері IT.

Програма орієнтована на забезпечення потреби комерційних і некомерційних організацій, органів влади та місцевого самоврядування східного регіону України у висококваліфікованих ІТ-спеціалістах, креативних ІТ-рішеннях, притоку додаткових інвестицій і розвитку IT-сектору в регіоні.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.