Мінцифра і Данон в Україні домовились підтримувати підприємців і поширювати знання щодо сталого розвитку

  Перегляди 406

Міністерство цифрової трансформації України і компанія Данон в Україні домовились підтримувати малий та середній бізнес, поширюючи глобальний досвід та експертизу в питаннях розвитку та трансформації цифрових навичок на прикладі різних сфер професійної та підприємницької діяльності.

Мінцифра підписала меморандум із ТОВ «Данон Дніпро», у такий спосіб поклавши початок співпраці.

Також домовились створювати навчальний відеоконтент щодо принципів сталого розвитку та переходу до раціональних моделей споживання і виробництва, адже цей напрямок дедалі більше актуалізується наразі в суспільстві задля здорового та благополучного майбутнього.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан: «Мінцифра об’єднує зусилля з приватними компаніями, щоб більш ефективно реалізовувати такі національні проєкти, як Дія.Бізнес і Дія.Цифрова освіта. Співробітництво з компанією Данон дозволить підсилити напрям розвитку цифрової грамотності та напрям розвитку підприємництва в Україні».

Директор з корпоративних відносин та безпеки Данон в Україні Сергій Мовчан відзначив: «Ми в Данон віримо, що об’єднуючись з партнерами та друзями довкола спільних цінностей на користь здорового майбутнього, можемо сприяти розвитку в Україні нових практик сталого розвитку. А втілювати подібні ініціативи на платформі Дія.Цифрова освіта — визначна перевага. Адже сьогодні ця платформа чи не єдина, яка руйнує бар’єри в умовах карантинних обмежень та дистанціонування і дозволяє невпинно розвиватись і навчатись як представникам бізнесу, так і окремим громадянам». 

 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт