Мінцифра готує освітній серіал для держслужбовців

Прес-офіс
17 березня 2020, 09:42
alt 479
alt 1

Відбулися зйомки освітнього серіалу з цифрової грамотності для держслужбовців. Кожен держслужбовець матиме безкоштовний доступ до серіалу на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта osvita.diia.gov.ua 

Після перегляду всіх серій і проходження тестів, держслужбовець навчиться спільно редагувати документи онлайн, користуватися онлайн-сервісами, налаштовувати сповіщення щодо ключових слів, створювати Google-форми, використовувати глобальні статистичні дані, застосовувати лайфхаки в користуванні електронною поштою та ефективно організовувати роботу за допомогою цифрових рішень. 

Ми робимо ставку саме на інноваційний формат навчання через розваги. У серіалі беруть участь: експерт – Букач Антоніна, тренер Google;  Роман Грищук, народний депутат України. 

Сучасні прогресивні держслужбовці, які володіють цифровими навичками – це запорука ефективного державного механізму.

Нагадаємо, що 21 січня 2020 року Міністерство цифрової трансформації запустило в тестовому режимі Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності. А 6 лютого онлайн-платформа почала працювати офіційно. Проєкт втілено за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа й Фондом Innovabridge.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.