Мінцифра допоможе розібратися зі штучним інтелектом
У серіалі ви дізнаєтесь, що таке насправді штучний інтелект, яку користь він приносить, які ризики пов'язані з використанням технологій та як такі технології використовують українські та міжнародні компанії.
5 листопада 2020 року Міністерство цифрової трансформації запустило на платформі Дія.Цифрова освіта новий освітній серіал про штучний інтелект.
Проєкт реалізований у партнерстві та за підтримки Фонду Східна Європа та Уряду Швейцарії.
Ціль освітнього серіалу — пояснити, що насправді відбувається зі штучним інтелектом, розвінчати популярні міфи та зацікавити використовувати базові алгоритми в роботі українських бізнесів.
Участь у серіалі взяли:
- Вероніка Тамайо Флорес, голова консалтингу в Data Science UA
- Анастасія Даугуле, заслужена журналістка України, ведуча ранкового шоу на каналі Інтер
- Назар Шматко, керівник відділу досліджень в REFACE.AI
- Надія Романенко, керівниця відділу машинного аналізу тексту в Texty.org.ua
- Тамара Коляда, керівниця програми Facebook Developer Circle в Україні, засновниця ADMA Solutions і проекту PandAid
- Борис Процюк, технічний директор в Scalarr
Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила, що штучний інтелект — це технологія, яка вже активно використовується в багатьох сферах життя, але повноцінного розуміння про неї у громадян не вистачає.
«Існує багато прикладів використання алгоритмів штучного інтелекту, які допомагають і лікарям, і інженерам, і військовим, і іншим спеціалістам. Завдяки освітньому серіалу українці зможуть ближче познайомитись із цією захопливою темою», — заявила Валерія Іонан.
Відправ у Telegram