Мінцифра бере участь у розвитку українського підприємництва

Прес-офіс
03 березня 2020, 15:01
alt 377

Міністерство цифрової трансформації України долучається до проєктів, що мають на меті розвиток підприємництва. Зокрема, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан взяла участь у прес-конференції щодо запуску Школи організацій з розвитку підприємництва.

Школа організацій з розвитку підприємництва – це дворічна програма для залучення малих та середніх підприємств до формування бізнес-клімату в невеликих українських містах. Завдяки програмі організації зможуть професійно представляти інтереси малого та середнього бізнесу, працювати над активним залученням підприємців до місцевого економічного врядування, налагодженням діалогу між владою та підприємцями, а також покращувати місцеве бізнес-середовище.

На заході Валерія Іонан презентувала проєкт Дія.Бізнес, що також спрямований на розвиток підприємництва.

«Міністерство цифрової трансформації має амбітну мету – змінити життя людей та бізнесу. Ми створюємо нову екосистему підтримки підприємництва в Україні. Для цього запустили онлайн-платформу Дія.Бізнес і підтримуємо Школу організацій з розвитку підприємництва. Якщо хочемо мати в Україні сильну екосистему підприємництва – потрібно розвивати бізнес-організації на місцях», – зазначила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Взяти участь у програмі можуть представники неурядових організацій та ініціативних груп із невеликих міст (з населенням до 100 тис. осіб), що працюють у сферах адвокації, правозахисту, консультування, розбудови зв’язків, тощо.

В межах програми учасники дізнаються, як взаємодіяти з місцевою владою, отримають необхідні знання про моделі організацій з розвитку підприємництва та управління ними, сфокусуються на розбудові партнерських мереж та розробці ключових послуг та проєктів, дізнаються про залучення фінансування. Окрім того, учасники отримають індивідуальну менторську підтримку та можливість залучити грантове фінансування до 7000$ на реалізацію власних ініціатив, спрямованих на підтримку бізнесу.

Заповнити заявку на участь у Школі організацій з розвитку підприємництва: bit.ly/shkola_orp
Прийом заявок триватиме до 17 березня 2020 року включно.

Школа організацій з розвитку підприємництва реалізується за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) у співпраці з компанією CIVITTA.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.