Працюємо над створенням національних консалтинг-зон для підприємців

Прес-служба
05 листопада 2019, 16:18
alt 1204
alt 2

Міністерство цифрової трансформації працює над створенням консалтингових зон для підприємців мікро-, малого та середнього бізнесу, що працюватимуть в онлайн- та офлайн-режимі та будуть доступні громадянам з усіх куточків України.

Основне завдання проєкту – надавати підприємцям доступні фахові консультації з питань систематизації бізнес-процесів, фінансового управління, взаємодії з державою, психології бізнесу, hr, маркетингу та продажів, доступу до фінансування.

«Ми хочемо попросити вашої допомоги та запитати у вас, із якими проблемами в операційній роботі бізнесу ви стикаєтеся щодня. Якби ви могли сьогодні поставити будь-яке питання стосовно відкриття чи розвитку бізнесу, яке це було б питання?» – звернулася до підприємців заступниця міністра цифрової трансформації Валерія Іонан.

Упродовж двох тижнів підприємцям пропонується заповнити анкету і поділитися труднощами, проблемами та викликами, з якими вони мають справу щодня.

Результати опитування будуть використані при підготовці методичних матеріалів для навчання консультантів. Також створюється довідник кращих практик для малого і середнього бізнесу.

Консалтинг-зони для підприємців малого та середнього бізнесу допоможуть збільшити появу нових бізнесів у регіонах, кількість робочих місць, сприятимуть розвитку трансформації малого бізнесу в середній та допоможуть українським підприємцям здобути фахові знання.

Пройти опитування можно за посиланням: https://forms.gle/SUKc17CHpUxwodJR7

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.