Михайло Федоров: Уже 273 тисячі ФОПів подалися на матеріальну допомогу через Дію

  Перегляди 392
  Коментарi 3

ФОПи та наймані працівники набагато активніше подають заявки на отримання одноразової матеріальної допомоги, ніж у минулому році. За 4 дні, із моменту запуску послуги, уже подали понад 273 тисячі заявок на порталі та у застосунку Дія.

Про це розповів Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час прямого ефіру Радіо НВ. 

“Цього разу підприємці ще активніше подають заявки на отримання матеріальної допомоги, ніж у минулому році. Люди побачили, що це можна зробити зручно та швидко, тому активність така велика. Подати заяву можна впродовж 30 днів з дня запровадження “червоної” зони в області, де ви ведете діяльність. Тому ще є час”, – повідомив Михайло Федоров.

Із 19 квітня на порталі або в застосунку Дія можна подати заяву на отримання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 8 тисяч гривень. Ця послуга доступна ФОПам та найманим працівникам, які призупинили свою діяльність на час перебування області в “червоній” зоні. 

Послуга з оформлення матеріальної допомоги доступна впродовж року для певних  КВЕДів, що підпадають під карантинні обмеження. А якщо вашу область було віднесено до “червоної” зони впродовж лютого-березня 2021 року, то можете подати заяву до 18 травня 2021 року включно.

Усе максимально автоматизовано: оформити заявку можна у декілька кліків онлайн на порталі та в застосунку Дія з будь-якого куточка України. Користувачам потрібно буде лише ввести IBAN свого особистого гривневого рахунку. 

Заява на отримання матеріальної допомоги також дозволяє додатково отримати виплату з коштів місцевого бюджету. Рішення про призначення і розмір виплати приймають органи місцевого самоврядування.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт