Михайло Федоров став найефективнішим міністром Уряду у 2020 році — рейтинг “Слово і Діло”

alt 844

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров став найбільш ефективним міністром, виконавши 31% обіцянок у 2020 році. Це найвищий показник серед усіх міністрів уряду.

Наприкінці 2020 року аналітичний портал “Слово і Діло” склав рейтинг міністрів уряду за кількістю виконаних обіцянок. Найвищий результат отримав очільник Мінцифри Михайло Федоров — 51 виконані обіцянки. Попереду в наступні роки — реалізація ще 88 обіцянок міністра. За словами міністра, багато чого із запланованого вже наближається до позначки “виконано”.

Всі обіцянки Федорова рахувалися з моменту призначення 29 серпня 2019 року. Адже він залишився на посаді міністра після зміни уряду.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль назвав цифрову трансформацію країни найуспішнішим напрямом роботи уряду.

Серед головних досягнень Мінцифри у 2020 році — запуск мобільного застосунку та єдиного порталу державних послуг Дія. У мобільному застосунку вже доступні 9 цифрових документів, зокрема електронні паспорти. Мінцифра також реалізувала революційну функцію шерингу цифрової копії паспорта, що значно розширила можливості е-паспорта.

На порталі Дія вже можна отримати близько 50 державних послуг — реєстрація бізнесу, послуги будівельної сфери, послуги соціального характеру, комплексна послуга для батьків новонароджених дітей єМалятко. Остання доступна у 745 населених пунктах України — онлайн, а також у пологових будинках, ЦНАП та відділах ДРАЦС.

Ще один проєкт, що успішно реалізували цього року, — онлайн-платформа з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. Її мета — навчити базових цифрових навичок всіх українців. У межах цього проєкту Мінцифра також відкриває офлайн-хаби цифрової освіти в регіонах. 

Про досягнення та плани Мінцифри Михайло Федоров розповів минулого тижня в рамках презентації 100 досягнень Мінцифри за 2020 рік.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.