Михайло Федоров став найефективнішим міністром Уряду у 2020 році — рейтинг “Слово і Діло”

  Перегляди 1438

Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров став найбільш ефективним міністром, виконавши 31% обіцянок у 2020 році. Це найвищий показник серед усіх міністрів уряду.

Наприкінці 2020 року аналітичний портал “Слово і Діло” склав рейтинг міністрів уряду за кількістю виконаних обіцянок. Найвищий результат отримав очільник Мінцифри Михайло Федоров — 51 виконані обіцянки. Попереду в наступні роки — реалізація ще 88 обіцянок міністра. За словами міністра, багато чого із запланованого вже наближається до позначки “виконано”.

Всі обіцянки Федорова рахувалися з моменту призначення 29 серпня 2019 року. Адже він залишився на посаді міністра після зміни уряду.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль назвав цифрову трансформацію країни найуспішнішим напрямом роботи уряду.

Серед головних досягнень Мінцифри у 2020 році — запуск мобільного застосунку та єдиного порталу державних послуг Дія. У мобільному застосунку вже доступні 9 цифрових документів, зокрема електронні паспорти. Мінцифра також реалізувала революційну функцію шерингу цифрової копії паспорта, що значно розширила можливості е-паспорта.

На порталі Дія вже можна отримати близько 50 державних послуг — реєстрація бізнесу, послуги будівельної сфери, послуги соціального характеру, комплексна послуга для батьків новонароджених дітей єМалятко. Остання доступна у 745 населених пунктах України — онлайн, а також у пологових будинках, ЦНАП та відділах ДРАЦС.

Ще один проєкт, що успішно реалізували цього року, — онлайн-платформа з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. Її мета — навчити базових цифрових навичок всіх українців. У межах цього проєкту Мінцифра також відкриває офлайн-хаби цифрової освіти в регіонах. 

Про досягнення та плани Мінцифри Михайло Федоров розповів минулого тижня в рамках презентації 100 досягнень Мінцифри за 2020 рік.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт