Мережа єМалятко зросла до понад 1500 точок доступу

  Перегляди 1804

Кількість точок доступу, де можна отримати послугу єМалятко, зросла до понад 1500 — це 838 ЦНАПів (включно з ВРМ і терпідрозділами), 76 пологових, 587 відділів ДРАЦС. А послугу надають понад 5000 адміністраторів.

Ще рік тому, щоб отримати всі необхідні послуги для малюка, батькам доводилось витрачати до 10 днів на відвідування різних держустанов. Сьогодні замовити до 9 послуг в 1 можна за 15 хвилин.

Адміністратори обов'язково проходять навчання і лише після успішного тестування можуть надавати комплексну послугу єМалятко. Навчальна програма допомагає новим адміністраторам не лише розібратися, як працює сфера надання адмінпослуг, а й перейняти досвід, найкращі практики та цінності. 

“79% заяв на отримання свідоцтва про народження в Україні подаються через єМалятко. Ми постійно працюємо над удосконаленням послуги. Протягом останніх чотирьох тижнів 100% батьків задоволені сервісом. Це найвищий показник якості надання держпослуг і результат роботи тисячі людей, які щодня роблять державні сервіси кращими.м”, — зазначила заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська. 


Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт