«Клуб Не Анонімних Блогерів» — новий освітній серіал на Дія.Цифрова освіта

Прес-офіс
16 червня 2020, 12:01
alt 471

16 червня 2020 року Міністерство цифрової трансформації спільно з WhyNot? Enot і ТМ Ласунка презентували новий освітній серіал «Клуб Не Анонімних Блогерів».  

Участь у серіалі взяли Вова Остапчук, Джеррі Хейл, Андрій Трушковський, Діана Глостер, Слава Дьомін, Ліза Василенко, Раміна Есхакзай. 

Освітній серіал складається з 7 серій тривалістю 6-10 хвилин та охоплює теми:

  • які інструменти є для пошуку ідеї та тем для YouTube-каналу
  • як правильно працювати з контентом 
  • як поетапно створюється сценарій для відео 
  • як зробити, щоб картинка не тряслась, яка техніка є важливою 
  • монтаж, візуальні ефекти, як гратися зі звуком  
  • як розробити свій фірмовий стиль YouTube-каналу 
  • які чинники ранжування відео та як просувати відео 

Під час презентації освітнього серіалу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила на великій меті освітніх проєктів, які розповідають, як користуватися доступними онлайн інструментами. “Ми знаємо, що YouTube є найкращою платформою, щоб спробувати себе в якості блогера та просувати свою ідею, бути затребуваним і цікавим для підписників. Серіал допоможе зробити життя комфортнішим і більш наповненим”. 

CEO рекламної агенції WhyNot? Enot Євген Таллєр підкреслив, що блогерство - це не розваги, а робота. «Це не зняти сторіз, зробити рекламу і поїхати на Балі. Це реально робота. Кожного дня треба придумувати ідеї, збирати команду, все це реалізовувати», - сказав Євген Таллєр.  

Блогер Раміна Есхакзай під час презентації освітнього серіалу заявила, що блогерство - це завжди робота над собою. «Психологічно треба бути готовим до булінгу. Чомусь ніхто не запитує, скільки мені потрібно часу треба працювати в мінус, скільки мені треба прочитати негативних коментарів і скільки мені треба працювати без похвали. Всі хочуть лише гроші та славу».   

Освітній серіал доступний для безкоштовного перегляду на платформі Дія.Цифрова освіта: https://osvita.diia.gov.ua/courses/bloggersclub 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.