Хаби цифрової освіти відкриють у Краматорську та Маріуполі

Прес-офіс
09 червня 2020, 16:35
alt 724

Міністерство цифрової трансформації України та благодійна організація «Благодійний фонд «Бітрут Академія» підписали меморандум про партнерство.

Домовились співпрацювати у таких напрямках:

  • сприяння поширенню цифрової та мобільної грамотності серед населення України
  • стимулювання створення умов для навчання сучасним цифровим навичкам
  • обмін сучасними методами навчання цифровій та мобільній грамотності, освітніми текстовими та відеоматеріалами
  • сприяння організації та проведенню конференцій, візитів, зустрічей, семінарів, круглих столів, тренінгів, фестивалів, виставок тощо з питань співпраці

Один із перших кроків, про реалізацію якого домовились — відкриття двох хабів цифрової освіти у Краматорську та Маріуполі 10 червня 2020 року. Кожен громадянин зможе прийти до хабів та отримати безкоштовний доступ до навчання цифрової грамотності на платформі Дія.Цифрова освіта. 

Графік роботи хабів:

м. Маріуполь, вул. Енгельса, 35а, Beetroot Academy IT HUB, понеділок-п’ятниця 9:00-18:00

Візит у хаб за попереднім записом +380972748324

м. Краматорськ, вул. Богдана Хмельницького, 3 вівторок-четвер 10:00-12:00

Візит у хаб за попереднім записом +380678487170 

Заступник міністра цифрової трансформації Валерія Іонан прокоментувала співробітництво: «Ми продовжуємо розширювати мережу хабів цифрової освіти по всій Україні. На сьогоднішній день це вже більше 1300 хабів у містах і селах України, куди вільно може завітати кожен українець. Ми вдячні нашим партнерам за долучення до масштабного проєкту щодо розвитку цифрової грамотності населення». 

Співзасновник шведсько-українських IT-компаній Beetroot та Beetroot Academy Андреас Флодстрьом: «Ми вдячні Міністерству за можливість стати частиної цього проєкту. Beetroot Academy було засновано у 2014 році, коли Україна проходила через складний та переломний момент своєї історії. Вже тоді ми мали на меті створення позитивного впливу на українське суспільство та на розвиток ІТ-галузі загалом. Beetroot Academy зараз є у 18 містах і це одна з найбільших мереж ІТ-шкіл України, яка вже дала освіту 1% від усіх IT-спеціалістів країни. Ми певні, що разом з Міністерством цифрової трансформації України ми зможемо ще більше сприяти підвищенню рівня життя українців через digital-освіту».

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.