Innovation Day. Мінцифра – партнер Програми з розвитку молодіжного підприємництва

Прес-офіс
10 березня 2020, 18:37
alt 530

10 березня 2020 року Мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та Міністерства закордонних справ Естонії провела Innovation Day. Під час заходу оголосили про старт весняного сезону навчання на Програмі з розвитку молодіжного підприємництва – YEP!Starter. Міністерство цифрової трансформації підтримало YEP!Starter виступило партнером проєкту.                                                                                       

Заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан виступила перед учасниками програми з підприємництва: «Розвиток підприємництва – один із наших пріорітетів. Ми вже створили онлайн-чат підтримки підприємців. Є робоча група підприємців при Мінцифрі, де систематично обговорюються проблеми та шукаються шляхи їх вирішення. Нещодавно запустили проєкт Дія.Бізнес, який передбачає онлайн-платформу та мережу офлайн-хабів. Перший офлайн-хаб для підприємців планується відкритити в кінці квітня в Харкові. До кінця року буде три таких хаби. Також ми працюємо над розбудовою еко-системи для підприємців». 

Валерія Іонан звернулась до молодих підприємців: «Ви на початку свого шляху. Ніколи не опускайте руки. Попостійно навчайтесь і дивіться навколо. YEP!Starter дає найцінніше, що може бути – будь-який бізнес взлетить, коли поруч із вами правильні люди».
YEP!Starter – це можливість для українських молодих стартапів пройти 3 місячну інкубаційну програму зі своєю ідеєю та перетворити її на власну справу за підтримки досвідчених менторів-практиків. Резиденти отримують менторську підтримку від експертів з міжнародних та українських компаній, зокрема, CISCO, OKKO, ERC, Axon Partners та багато інших.

Цього року організатори YEP!Starter відібрали для навчання на безкоштовній програмі 50 стартапів з близько 300 отриманих заявок з більше ніж 40 університетів з усієї країни.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.