Google виділяє $10 млн для підтримки українських стартапів: подавайте заявки

  Перегляди 780

Google продовжує підтримувати українські стартапи і за сприяння Мінцифри запускає приймання заявок на другий етап Фонду підтримки Google для стартапів в Україні.    

Українські компанії зможуть отримати до $100 тис. для ведення бізнесу. Ці кошти можна вкласти на відновлення бізнесу, що постраждав через війну, масштабування чи створення нового продукту для виконання завдань компанії. 

«Google — топпартнер, який підтримує Україну. Разом упроваджуємо освітні проєкти, забезпечуємо учнів та вчителів гаджетами, працюємо в напрямі штучного інтелекту. Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав $5 млн для підтримки українських стартапів. Запуск другого Фонду підтримки в $10 млн — це можливість компаніям не просто розвиватися та створювати нові продукти, а й зробити внесок у відновлення економіки країни. Вдячний Google за підтримку українського бізнесу та ефективну співпрацю», — зазначив Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр з розвитку інновацій, освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації.  

Щоб отримати підтримку від Google, необхідно мати:

  • зареєстровану юридичну особу в Україні;
  • MVP, який має потенційний комерційний успіх та цінність для користувачів.

Пріоритет надаватимуть компаніям, які використовують штучний інтелект. 

Окрім фінансування, стартапи можуть отримати додаткові $350 тис. у вигляді кредитів Google Cloud. Так, стартапи отримають доступ до інноваційних рішень та продуктів Google і зможуть розширити можливості для розвитку команд.

Встигніть подати заявку на отримання гранту до 5 червня. 

Переможців нового етапу Фонду підтримки Google для стартапів в Україні оголошуватимуть поетапно — у червні та вересні 2024 року, а також протягом 2025 року.

Нагадаємо, Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відновленню економіки.

Дізнатися більше про Фонд підтримки Google для стартапів в Україні та подати заявку можна на сайті Фонду.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт