Гід з державних послуг працює два тижні

Прес-Офіс
10 вересня 2020, 15:42
  Перегляди 1106

Якими послугами найбільше цікавляться українці? 

У перші два тижні користувачі найбільше цікавились послугами із архітектурно-будівельної діяльності та нерухомого майна: видача дозволу на виконання будівельних робіт, реєстрація зміни даних у дозволі, подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт, державна реєстрація права власності на нерухоме майно, тощо.

Гід — це сховище інформації про адміністративні послуги, які надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Ні, це не портал, на якому можна отримати онлайн-послугу. Це джерело інформації про адміністративні послуги в Україні.

Навіщо він потрібен?

Щоб отримати інформацію як оформити паспорт, зареєструвати місце проживання, отримати посвідчення водія, пенсійне посвідчення чи будь-який інший документ або послугу. А ще для того, щоб дізнатись куди звернутись, які документи мати, години прийому громадян, вартість послуги чи строк видачі.  

Знайти послугу на Гіді можна: 

  • За допомогою категорії:

17 зручних категорій за сферою суспільного життя: громадянство та міграція; будівництво та нерухомість; соціальний захист; транспорт; сільське господарство тощо.

  • За 36 життєвими подіями чи ситуаціями, які створено як для фізичних осіб, так і для юридичних, ФОП та ГО:

Наприклад: У мене народилася дитина. Натискаємо на подію, вибираємо потрібну послугу: реєстрація народження дитини і дізнаємось всю інформацію про цю послугу:

  • як отримати і що для цього потрібно;
  • строк та вартість надання послуги;
  • куди звернутись, якщо відмовлено в наданні послуги;
  • часті питання та відповіді;
  • нормативна база.

Також на Гіді з державних послуг доступна функція зворотного зв'язку. Зворотний зв’язок створений виключно для питань, пов’язаних із роботою Гіду, або якщо користувач не знайшов потрібну послугу та/або виявив помилку в наявній інформації. 

 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт