Долучайтеся до освітньої програми «Світанок» та масштабуйте власний бізнес на міжнародний ринок

  Перегляди 368

Запускаємо національну освітню програму «Світанок», щоб надати підприємцям знання, інструменти та експертні консультації для виходу на міжнародний ринок. 

У 2023 році Україна збільшила обсяги експорту, вони становили майже 100 млн тонн товарів, що на 112 тисяч тонн більше, ніж у 2022 році. Тож з метою подальшого розвитку українського експорту та підтримки місцевих підприємців ініціюємо нову національну освітню програму «Світанок». 

«У межах національного проєкту Дія.Бізнес допомагаємо підприємцям зростати, розвиватися, залучати грантову підтримку та виходити на міжнародні ринки. Так завдяки нашій спільній взаємодії з Офісом з розвитку підприємництва та ескорту у 2023 році, український бізнес підписав експортні контракти на понад 300 млн гривень. Тож, щоб підтримати цей позитивний тренд, запускаємо нову освітню програму «Світанок». Вона надасть учасникам необхідні знання та ресурси для успішного виходу на міжнародний ринок. Крім того, програма є важливим кроком для збільшення експортного потенціалу України та підвищення конкурентоспроможності на світовій арені», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації України з питань європейської інтеграції Валерія Іонан.

Участь у Програмі можуть взяти 100 представників мікро-, малого та середнього бізнесу, які хочуть розширити експорт та базу іноземних партнерів. Подати заявку можуть:

  • експортні менеджери керівники компаній, які відповідають за зовнішньоекономічну діяльність
  • представники компаній, що планують розпочати або розширити експортну діяльність у 2024 році або мають досвід експорту та є чинними експортерами з незначним досвідом з-поміж мікро-, малого  та середнього бізнесу всіх галузей виробництва

Навчання триватиме з 7 до 28 травня 2024 року в офлайн та онлайн-форматах. 

Учасники відвідають 12 онлайн-лекцій та 5 групових офлайн і онлайн-зустрічей на базі 10 центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у Бучі, Одесі, Ужгороді, Кременчуці, Кривому Розі, Полтаві, Луцьку, Тернополі, Рівному, на базі КНУ ім. Т. Шевченка в Києві. 

«За результатами дослідження стану та потреб бізнесу, 49,9% опитаних компаній зазначають відсутність достатньої кількості платоспроможних клієнтів на внутрішньому ринку як одну з перепон для відновлення та розвитку бізнесу. Для того, щоб допомогти українським компаніям у масштабуванні на зовнішні ринки, Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з партнерами запускають національну освітню програму “Світанок”, яка надасть можливість 100 українським підприємствам диверсифікувати свою діяльність, відкрити нові ринки збуту та розширити базу новими платоспроможними клієнтами», — зазначив директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту Андрій Ремізов.

Серед основних тем курсу:

  • Можливості та виклики для українських компаній на міжнародному ринку
  • Методи дослідження ринку
  • Особливості законодавства та регулювання експорту
  • Маркетингові інструменти для просування продукту на міжнародному ринку
  • Вибір оптимальної стратегії впровадження інновацій на міжнародному ринку
  • Ведення торговельних переговорів та укладання угод

Кожен модуль складається з теоретично-практичних тренінгів, домашніх завдань та фідбек-сесій за результатами домашнього завдання. Спікерами та менторами Програми виступають експерти та практики, які просувають та масштабують продукти на міжнародних майданчиках. 

За результатами навчання 20 учасників отримать розроблені комплексні плани розширення експортних можливостей. А також рекомендації щодо покращення бізнес-стратегії з виходу на міжнародний ринок. 

Крім того, 20 випускників Програми отримають тримісячний доступ до міжнародного пошукового B2B-порталу Kompass, який надає дані та інноваційні рішення для працівників відділів продажів, маркетингу та закупівель по всьому світу. А також створення та наповнення сторінок для компаній в професійній мережі LinkedIn. 

«Важливою особливістю економічного розвитку є зростання ролі МСП як рушія економічного зростання та зайнятості. З початком повномасштабної війни багато українських підприємств зіткнулися з падінням попиту всередині країни та втратою частини експортних ринків. Як наслідок українські МСП часто не мають відповідної експертизи та просто не розуміють алгоритму дій, тому особливо потребують допомоги у виході на ринок ЄС. Національна освітня програма “Світанок” має на меті забезпечити підприємців знаннями, інструментами та експертними порадами для виходу на міжнародний ринок», — сказав директор програми EU4Business Армін Хофманн.

Для участі в національній освітній програмі «Світанок» заповніть реєстраційну форму за посиланням: https://svitanok.net.ua/ 

Дедлайн подання заявки — 29 квітня 2024 року (23:59) 

За деталями звертайтеся на електронну пошту програми: info@svitanok.net.ua

Національна освітня програма «Світанок» ініційована центром підтримки підприємців Дія.Бізнес у Тернополі та реалізується мережею центрів Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Європейського Союзу та уряду Німеччини в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку в Україні реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт