До проєкту Дія.Бізнес долучається ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

Прес-офіс
30 липня 2020, 15:42
alt 398

30 липня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з юридичною фірмою «Василь Кісіль і Партнери».

Партнерство передбачає: 

  • інформаційну допомогу в розвитку порталу Дія.Бізнес  
  • проведення серії безкоштовних вебінарів для підприємців
  • організацію воркшопу в Центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові
  • підтримку у пошуку партнерів для відкриття Центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у містах України

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила, що долучення відомої юридичної компанії до Національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес відкриє ще більше можливостей для українського бізнесу. «Ми вже запланували конкретні перші кроки у співпраці — створити нові освітні продукти для підприємців на юридичну тематику».  

Андрій Стельмащук, керуючий партнер «Василь Кісіль і Партнери», підкреслив готовність до взаємодії як в онлайн, так і в офлайн площинах: «Ми готові активно долучитися до проєкту Дія.Бізнес та поділитися нашою експертизою з юридичних питань, щоб підтримати українських підприємців». 

Нагадаємо, 1 липня 2020 року Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, офіційно відкрив свій перший Центр підтримки підприємців разом із консалтинговою зоною для представників мікро-, малого та середнього бізнесу в Харкові.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.