До 1 мільйона гривень на енергоефективне обладнання: візьміть участь у новому проєкті Фонду Східна Європа

Прес-офіс Міністерства
07 вересня 2023, 10:50
  Перегляди 211

10 українських компаній отримають кошти в межах нового проєкту «Power Up!». Його головна мета — допомогти підприємствам, які постраждали від війни, у Сумській, Харківській та Чернігівській областях стати більш енергонезалежним. 

Участь у грантовому конкурсі можуть взяти господарські товариства (товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, повні товариства, акціонерні товариства) та комунальні підприємства, які постраждали від воєнних дій та мають документальне підтвердження прямого (знищення та/або пошкодження майна підприємства) або непрямого (зменшення виробництва) впливу. 

Водночас до лютого 2024 року планується провести енергоефективні заходи в трьох адмінбудівлях Києва. Зокрема, у будівлі Мінфіну, результати енергоаудиту якої показали можливість знизити енерговитрати щонайменше на 20%.  

Детальна інформація про конкурс доступна на сайті Фонду Східна Європа за посиланням — https://cutt.ly/jwlLcJku.

Проєкт «Power Up!» впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується GIZ за дорученням урядів Німеччини і Швейцарії та за інформаційної підтримки Офісу з розвитку підприємництва та експорту й національного проєкту Дія.Бізнес.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт