Дія.Бізнес запускає всеукраїнський проєкт «Спортивна індустрія: від спортсмена-аматора до власника бізнесу»

Прес-офіс
12 серпня 2020, 10:14
alt 1101

Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, в партнерстві з Міністерством молоді та спорту України, запускають системну комплексну програму «Спортивна індустрія: від спортсмена-аматора до власника бізнесу». 

Мета проєкту — розповісти майбутнім підприємцям про тренди в спортивній індустрії та допомогти створити власний бізнес, а також поглибити знання діючих підприємців щодо розвитку бізнесу в спортивній індустрії. 

Проєкт передбачає:

  • безкоштовні вебінари та воркшопи від лідерів ринку
  • безкоштовні антистрес-тренування на відкритому повітрі для підприємців та тих, хто мріє ними стати
  • автограф-сесії з відомими спортсменами та розіграші приємних подарунків
  • освітні проєкти від партнерів Дія.Бізнес

Цей проєкт буде корисним для вас, якщо ви: 

  • аматор-спортсмен і плануєте відкрити власний бізнес у спортивній індустрії
  • спеціаліст у сфері комунікації чи продажів на стороні бренду та хочете краще зрозуміти, як співпрацювати зі спортсменами
  • підприємець або менеджер у спортивному проєкті
  • представник спортивної федерації
  • професійний спортсмен чи спортсмен-аматор
  • керівник спортивної установи

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що бізнеси, пов’язані зі спортивним менеджментом та маркетингом, дуже популярні та успішні у світі.

«Україна, незважаючи на досягнення наших спортсменів на світовому рівні, все ще робить перші кроки в цьому напрямку. Тому ми запускаємо системну комплексну програму, яка включатиме в себе знання зі спортивного менеджменту, спортивного маркетингу, фандрейзингу, програму для спортивних агентів, спортивне право, роботу з бренд-амбасадорами. В проєкті кожен учасник зможе обрати формат заходу, зручний та потрібний для себе. Програма допоможе розібратись з азами створення бізнесу в сфері спорту.  І ця програма є доступною та безкоштовною для кожного», — наголосила Валерія Іонан. 

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт підкреслив, що мета Мінімолодьспорту — розвивати та підтримувати спортивну галузь.

«Неважливо, чи ти спортсмен, тренер або підприємець, який бачить себе в цій сфері — ми допоможемо. Особливо важлива місія для нас — це забезпечити роботою спортсменів, які при закінченні своєї кар’єри не знають, де вони можуть стати корисними. Можливо стати тренером, функціонером федерації чи бізнесменом. Але для цього потрібно вчитися. Тому, співпраця з нашими колегами — це можливість для кожного стати не просто гарним атлетом, а й ефективним підприємцем. Впевнений, що подібні ініціативи будуть тільки сприяти соціальній адаптації наших чемпіонів, а спортивна галузь від цього тільки прогресуватиме. Ми даємо платформу, де кожен зможе практикуватися та розвиватися, а від вас чекаємо успішних результатів!», — наголосив Вадим Гутцайт.

Перший вебінар в рамках проєкту відбудеться 17 серпня 2020 року на Facebook-сторінці Дія.Бізнес. Тема: «Як побудувати успішний спортивний бізнес в Україні?». 

Зареєструйтесь, щоб отримувати нагадування https://forms.gle/TdtkZKd6nfuCUZtcA 

Нагадаємо, що 28 липня 2020 року Мінцифра підписала меморандум про співпрацю з Федерацією дзюдо України. 20 липня 2020 року Мінцифра підписала меморандум про співробітництво з Українською асоціацією футболу. 10 липня 2020 року Мінцифра підписала меморандум з Федерацією боксу України.

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.