Дія.Бізнес запускає всеукраїнський проєкт «Спортивна індустрія: від спортсмена-аматора до власника бізнесу»

Прес-офіс
12 серпня 2020, 07:14
 Перегляди 2335

Національний проєкт із розвитку підприємництва Дія.Бізнес, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, в партнерстві з Міністерством молоді та спорту України, запускають системну комплексну програму «Спортивна індустрія: від спортсмена-аматора до власника бізнесу». 

Мета проєкту — розповісти майбутнім підприємцям про тренди в спортивній індустрії та допомогти створити власний бізнес, а також поглибити знання діючих підприємців щодо розвитку бізнесу в спортивній індустрії. 

Проєкт передбачає:

 • безкоштовні вебінари та воркшопи від лідерів ринку
 • безкоштовні антистрес-тренування на відкритому повітрі для підприємців та тих, хто мріє ними стати
 • автограф-сесії з відомими спортсменами та розіграші приємних подарунків
 • освітні проєкти від партнерів Дія.Бізнес

Цей проєкт буде корисним для вас, якщо ви: 

 • аматор-спортсмен і плануєте відкрити власний бізнес у спортивній індустрії
 • спеціаліст у сфері комунікації чи продажів на стороні бренду та хочете краще зрозуміти, як співпрацювати зі спортсменами
 • підприємець або менеджер у спортивному проєкті
 • представник спортивної федерації
 • професійний спортсмен чи спортсмен-аматор
 • керівник спортивної установи

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що бізнеси, пов’язані зі спортивним менеджментом та маркетингом, дуже популярні та успішні у світі.

«Україна, незважаючи на досягнення наших спортсменів на світовому рівні, все ще робить перші кроки в цьому напрямку. Тому ми запускаємо системну комплексну програму, яка включатиме в себе знання зі спортивного менеджменту, спортивного маркетингу, фандрейзингу, програму для спортивних агентів, спортивне право, роботу з бренд-амбасадорами. В проєкті кожен учасник зможе обрати формат заходу, зручний та потрібний для себе. Програма допоможе розібратись з азами створення бізнесу в сфері спорту.  І ця програма є доступною та безкоштовною для кожного», — наголосила Валерія Іонан. 

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт підкреслив, що мета Мінімолодьспорту — розвивати та підтримувати спортивну галузь.

«Неважливо, чи ти спортсмен, тренер або підприємець, який бачить себе в цій сфері — ми допоможемо. Особливо важлива місія для нас — це забезпечити роботою спортсменів, які при закінченні своєї кар’єри не знають, де вони можуть стати корисними. Можливо стати тренером, функціонером федерації чи бізнесменом. Але для цього потрібно вчитися. Тому, співпраця з нашими колегами — це можливість для кожного стати не просто гарним атлетом, а й ефективним підприємцем. Впевнений, що подібні ініціативи будуть тільки сприяти соціальній адаптації наших чемпіонів, а спортивна галузь від цього тільки прогресуватиме. Ми даємо платформу, де кожен зможе практикуватися та розвиватися, а від вас чекаємо успішних результатів!», — наголосив Вадим Гутцайт.

Перший вебінар в рамках проєкту відбудеться 17 серпня 2020 року на Facebook-сторінці Дія.Бізнес. Тема: «Як побудувати успішний спортивний бізнес в Україні?». 

Зареєструйтесь, щоб отримувати нагадування https://forms.gle/TdtkZKd6nfuCUZtcA 

Нагадаємо, що 28 липня 2020 року Мінцифра підписала меморандум про співпрацю з Федерацією дзюдо України. 20 липня 2020 року Мінцифра підписала меморандум про співробітництво з Українською асоціацією футболу. 10 липня 2020 року Мінцифра підписала меморандум з Федерацією боксу України.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт