Дія.Бізнес запускає консультації щодо участі в нових конкурсах «Цифрової Європи»

  Перегляди 1045

ЄС оголосив три нові конкурси за програмою «Цифрова Європа»  у галузі суперкомп’ютерів. Загальний бюджет трьох конкурсів — 12 млн євро. В учасників з України буде можливість проконсультуватися з експертом національного проєкту Дія.Бізнес. Консультації стосуватимуться пошуку партнерів та створення консорціуму, заповнення проєктної заявки, підготовки та підписання грантової угоди. 

Конкурс 1. Створення навчальної платформи для спеціалістів з суперкомп‘ютерів

Переможці конкурсу будуть розробляти незалежної та простої в адмініструванні навчальної платформи EuroHPС. Платформа повинна містити центральну базу даних з навчання у сфері суперкомп‘ютерів. А також —  забезпечувати організацію, координування і залучення більшої кількості учасників до Міжнародної літньої школи HPС в Європі. 

Міжнародна літня школа збирає близько 80-100 досвідчених користувачів суперкомп‘ютерів, які зазвичай є аспірантами та докторантами з відповідними знаннями. Вона проходитиме в різних місцях по всьому світу.

Подаватися на конкурс можуть державні та приватні організації з досвідом у сфері HPС та організації та координації Міжнародної літньої школи HPC. 

Дедлайн подачі заявки: 4 квітня 2023 о 18:00 за Києвом.

Бюджет конкурсу: 2 млн євро (ЄС покриває 100% витрат переможців)

Детальніше за посиланням.

Конкурс 2. Стажування спеціалістів із суперкомп’ютерів та цифрових навичок  

Стажування майбутніх спеціалістів у сфері суперкомп’ютерів відбуватиметься у  центрах компетенцій, компаніях представників МСП, що використовують суперкомп’ютери, або хостингових організаціях Європейського спільного підприємства високопродуктивних обчислень (EuroHPC JU).

Стажування допоможе майбутнім та чинним спеціалістам розвинути навички з розробки інфраструктури суперкомп‘ютерів, застосунків і програмного забезпечення.

Подаватися на конкурс можуть державні та приватні організації з досвідом у сфері розробки суперкомп‘ютерів. 

Дедлайн подачі заявки: 4 квітня 2023 о 18:00 за Києвом.

Бюджет конкурсу:  5 млн євро (ЄС покриває 100% витрат переможців).

Детальніше за посиланням.

Конкурс 3. Створення ефективної служби підтримки застосунків EuroHPC  

Переможці конкурсу будуть створювати мережі Служби підтримки застосунків (на базі суперкомп’ютерних центрів EuroHPC), що буде доступна для користувачів на єдиному Європейському порталі підтримки застосунків HPC. 

Протягом 4 років ця Служба надаватиме європейським користувачам суперкомп‘ютерів з публічного та приватного секторів (включно з МСП) комплексні послуги з вирішення щоденних операційних питань і проблем. Зокрема, масштабування коду, розробки найкращих практик використання суперкомп’ютерів, співпраці з аналогічними групами на європейському та міжнародному рівнях.

Податися на конкурс можуть державні та приватні організації, створені у відповідних країнах, які пов’язані з суперкомп’ютерними центрами. 

Дедлайн подачі заявки: 3 травня 2023 (18:00 за Київським часом)

Бюджет конкурсу:  5 млн євро (ЄС покриває 50% від заявленого в проєктній заявці бюджету)

Детальніше за посиланням.

 

Маєте питання щодо конкурсів?

Отримайте онлайн-консультацію експерта Дія.Бізнес або напишіть на пошту eurointegration@thedigital.gov.ua

 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт