Дія.Бізнес — у Черкасах! Запускаємо новий пілотний формат безкоштовного консалтингу підприємців

Прес-офіс Міністерства
11 березня 2021, 11:27
  Перегляди 716

12 березня о 15:00 в Черкасах презентуємо для журналістів новий пілотний формат центру підтримки підприємців Дія.Бізнес.

Спікери події: 

  • Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції 

  • Олександр Скічко, голова Черкаської ОДА 

  • Віталій Ільченко, генеральний директор аграрного підприємства UKRAVIT

  • Представник Хуавей Україна 

Формат — консультаційний стенд Дія.Бізнес. Це зменшена версія центру, що знайомить черкаських підприємців з лінійкою безкоштовних продуктів для бізнесу. Такий стенд — це можливість підприємцям мікро, малого та середнього бізнесу скористатися послугою швидкого консалтингу, а також дізнатися про 50 інших безкоштовних консультацій, що доступні в онлайн-форматі.

Консультаційний стенд Дія.Бізнес розміщений у ТЦ Плазма (бульвар Шевченкa, 145). Графік роботи стенду: з понеділка до п’ятниці, 9:00 — 18:00.

Згодом у Черкасах планується відкриття повномасштабного центру підтримки підприємців Дія.Бізнес. Простір об’єднає усі можливості для підприємців: з’являться конференц-зали для проведення освітніх подій, зони консалтингу та коворкінгу, pop-up локація для тестування продукції та буде створений за гайдлайнами Дія.Бізнес.

Стенд втілений за підтримки компанії UKRAVIT. 

Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес у Черкасах буде втілено за підтримки UKRAVIT та технічного партнера — ХУАВЕЙ УКРАЇНА. 

Місце презентації: Черкаська ОДА (м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185).

Акредитація журналістів на подію обов’язкова: https://forms.gle/sR9HR62pRaXbP9Rc7 

Нагадаємо, Дія.Бізнес — це національний проєкт із розвитку підприємництва, ініційований Міністерством цифрової трансформації України. Проєкт має дві складові: онлайн-платформу та мережу центрів підтримки підприємців. Мета проєкту — щоб кількість бізнесів в Україні зростала. 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт