«Діджитал-маркетинг для школярів та студентів» — новий оглядовий серіал на Дія.Цифрова освіта

Прес-офіс
11 вересня 2020, 17:53
alt 763

В оглядовому серіалі «Діджитал-маркетинг для школярів та студентів» ви дізнаєтесь, як користуватися сучасними інструментами digital-маркетингу для старту власного бізнесу. 

11 вересня 2020 року Міністерство цифрової трансформації України спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, за участю GoIT, Netpeak, Vintage та при підтримці бренду GoITeens, презентувало новий оглядовий освітній серіал про діджитал-маркетинг для школярів і студентів. 

Освітній серіал містить 8 серій тривалістю 3-5 хвилин.

Під час презентації серіалу заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що діджитал маркетинг — головний трендмейкер сучасності.

«Digital-маркетолог, product manager, UX/UI дизайнер, фронтенд-розробник, бекенд-розробник, аналітик, PPC-спеціаліст, таргетолог, PR-ник, контент-мейкер, SMM-спеціаліст, бренд-стратег, копірайтер, арт-директор, SEO-спеціаліст — це професії майбутнього, що будуть затребувані найближчим часом. Фахівців, які б задовольняли попит українського ринку — замало. І це є значною проблемою, яку необхідно вирішувати просто зараз», — заявила Валерія Іонан. 

Проректор з перспективного розвитку КНУ імені Тараса Шевченка Олександр Рожко наголосив:

«Щоб бути провідним і потужним закладом вищої освіти, потрібно відповідати сучасним викликам, у тому числі цифровізації. Спостерігаючи за успіхами Мінцифри, ми не могли залишитись осторонь і захотіли взяти активну участь у створенні освітніх серіалів». 

Директор Центру інноваційного розвитку КНУ імені Тараса Шевченка Світлана Березіна заявила:

«Ми намагаємось, щоб у навчальних програмах різних спеціальностей були включені інструменти, які використовуються в діджитал-маркетингу. Ми з радістю і інтересом пішли у новий проєкт — створення освітнього серіалу, адже цифрова трансформація - це переосмислення підходу і до освітнього процесу». 

Директор з маркетингу GoIT Вадим Гончаров зазначив, що діджитал стрімко розвивається — додаються нові канали та інструменти, яких ще не було півроку назад.

«Завжди є попит у нових спеціалізованих знаннях. Але без фундаментальних знань, без широкого світогляду, дуже складно розвиватися», — заявив Вадим Гончаров. 

Андрій Длігач зазначив особливості освітнього серіалу, які відрізняють його від інших курсів на тему діджитал-маркетингу:

«Він, окрім того, що дуже яскравий, ще й практичний. В рамках цього курсу ви зможете пройти весь той шлях, який необхідний, щоб опанувати цю спеціальність і запустити власний стартап в цифровій сфері», — заявив Андрій Длигач.   

Безкоштовно подивитися оглядовий освітній серіал «Діджитал-маркетинг для школярів та студентів» можна за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-marketing 

 

Відправ у Telegram

Відправити

Щотижня надсилаємо дайджест новин

Підпишіться, щоб отримувати листи.

Не ввели email

check
Перевірте пошту та підтвердьте свій email, щоб отримувати листи від Мінцифри
check
Дякуємо. Ви підписані на новини мінцифри.