Більше 200 тис. українців скористалися послугою з допомоги для ФОП та найманих працівників

  Перегляди 1443

Уже більше 200 тис. українців подали заявку на отримання одноразової матеріальної допомоги для ФОП та найманих працівників у Дії. 

Впровадження такої масштабної послуги в короткі терміни — унікальний випадок не лише для України, а й для світу. Оформити матеріальну допомогу від держави можна за 5 хвилин, без черг, довідок та бюрократії — лише смартфоном чи комп’ютером та КЕП (електронним підписом). Це найшвидша та найзручніша у світі послуга з виплати матеріальної допомоги.

Сотні тисяч користувачів намагалися одночасно отримати послугу "Одноразової матеріальної допомоги для ФОП та найманих працівників" з моменту запуску в понеділок. Це спричинило затримку в роботі Дії. Команда Мінцифри оперативно збільшила потужності порталу та мобільного застосунку. Зараз система працює стабільно. Станом на 11:00 17 грудня 160 556 ФОП та найманих працівників скористалися послугою в мобільному застосунку, ще 40 068 — подали заяву через портал. 

“Система працює. Послугу можна отримати онлайн у короткі терміни, не виходячи з дому. Без черг і бюрократії, комфортно і швидко. І це лише початок. Ми  цифровізуємо послуги, щоб українці могли жити у комфортній цифровій країні”, — прокоментував Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

Послугу з оформлення одноразової матеріальної допомоги для ФОП та найманих працівників запустили 14 грудня у мобільному застосунку та на порталі Дія за ініціативи Президента України. Скористатися послугою можна до 31 грудня 2020 року. 

Кабінет Міністрів України затвердив перелік КВЕД для найманих працівників та ФОП, діяльність яких підпадає під заборону в період посиленого карантину в січні. Мінцифра забезпечує технічний функціонал виплат через Дію. Перелік КВЕДів за посиланням: https://diia.gov.ua/news/kvedy

Важливо! Ви можете отримати виплату лише через Дію. Не ведіться на фейкові новини, шахраїв та сервіси, які пропонують перерахувати гроші, щоб отримати виплату. Не передавайте свої дані третім особам.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт