Безоплатна комп’ютерна допомога для вчителів — новий етап співпраці Мінцифри та SUPPORT.UA

  Перегляди 2732

Міністерство цифрової трансформації України запускає безоплатну комп’ютерну допомогу для вчителів шкіл завдяки компанії SUPPORT.UA.

Це нові можливості для вчителів:

  • Вчителі зможуть ефективно налаштувати та підготувати комп’ютерне обладнання, проконсультувавшись із фахівцями. 
  • Вчителі зможуть отримувати безоплатну комп'ютерну допомогу впродовж навчального року, із покроковим вирішенням проблем і порадами, як уникнути їх у майбутньому.  
  • Вчителі зможуть отримати експертні консультації щодо роботи комп’ютерного обладнання у Viber-чаті «Дія.Цифрова освіта - чат».

Як вчителям отримати комп'ютерну допомогу? 

Необхідно зайти на портал https://education.support.ua та залишити заявку. 

Вчителі та освітяни можуть подавати заявки цілодобово, якщо виникла проблема зі встановленням чи використанням програм чи ноутбук зависає й перегрівається. Ці та більше запитань спеціалісти SUPPORT.UA допоможуть вирішити в телефонній розмові або дистанційно, під’єднавшись до пристрою користувача за допомогою програми TeamViewer. 

Керівник проєкту Дія.Цифрова освіта Руслана Коренчук підкреслила, що в межах проєкту Дія.Цифрова освіта Мінцифра комплексно і системно допомагає вчителям у цифровізації навчального процесу. 

«На порталі Дія.Цифрова освіта є безоплатні освітні серіали із цифрової грамотності для вчителів, які вже переглянули десятки тисяч освітян. Цього року ми разом із Міністерством освіти та науки запустили ініціативу «Ноутбук кожному вчителю», щоб забезпечити ноутбуками понад 60 000 вчителів цього року. А наразі наші партнери SUPPORT.UA запускають технічну та консалтингову підтримку для вчителів у користуванні комп’ютерною технікою. Подібних безоплатних можливостей у вчителів ніколи не було».   

Директор SUPPORT.UA Євген Кірій: «Розуміємо, що в сучасних умовах значно зросла потреба у навчанні громадян цифрової грамотності. Допомогти вчителям подружитися з новими технологіями та вдало підготуватися до навчального року — важлива складова спільного проєкту нашої компанії із Дія.Цифрова освіта. Ми впевнені, що спільними зусиллями зробимо роботу вчителів легшою та ефективнішою, а також сприятимемо цифровій трансформації України».

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з компанією SUPPORT.UA. У межах першої фази співпраці надавалася та продовжує надаватися комп’ютерна онлайн-допомога усім бібліотекарям України, що беруть участь у проєкті Дія.Цифрова освіта. Компанія безкоштовно допомагає розв'язувати питання, пов'язані із користуванням технікою: комп’ютерами, планшетами, телефонами. 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт