Автоматизація ЦНАПів: кількість Центрів, під’єднаних до інформаційної системи, зросла на 320%

  Перегляди 1348

Мінцифра працює над тим, щоб кожен отримав доступ до якісних державних сервісів незалежно від того, де мешкає, — в місті-мільйоннику чи маленькій територіальній громаді. Ми ліквідуємо папірці та черги й створюємо комфортний простір для отримання державних послуг у кожному куточку України.

За перші півроку 2021 року під’єднання мережі ЦНАПів до інформаційної системи збільшилося на 320% і становить 1290 ЦНАПів та Дія Центрів. Близько 600 Центрів під’єднані до системи електронної взаємодії органів виконавчої влади. 858 точок доступу до адмінпослуг працюють із порталом Дія. 

Завдяки цьому адміністратори працюють швидко та прозоро, а Україна наближається до режиму без паперів. Про це заявила заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська під час сесії Всеукраїнського форуму “Україна 30” на тему: “Цифровізація та рушійна сила розвитку громад.ЦНАП”. 

До 2024 року мережа ЦНАПів зросте до 3,5 тис. точок доступу. Ми змінюємо сферу надання адміністративних послуг не лише кількісно, а і якісно. Саме для цього впроваджуємо цифрові інструменти, що дозволяють менше часу витрачати на рутинну роботу, а більше — на якісне обслуговування відвідувачів. 

Дія Центри обладнані цифровими інструментами: 

  • електронний документообіг;
  • система електронної взаємодії;
  • єМалятко та інші послуги на порталі Дія;
  • система моніторингу якості порталу Дія;
  • Гід з державних послуг та реєстр адміністративних послуг;
  • онлайн-запис до Центру і карта на Платформі Дія Центрів (з вересня 2021 року).

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт