2 000 публічних службовців пройдуть безоплатні курси з англійської: освітня програма в межах Future Perfect

Прес-офіс Міністерства
28 березня 2024, 15:31
  Перегляди 380

Стартує набір на курси англійської мови для державних службовців і посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Мета програми — покращити знання англійської серед українських посадовців для міжнародного спілкування в межах мовної програми Future Perfect.

Курси триватимуть до серпня 2025 року та охоплять до 2 000 учасників. 

«Ми в Мінцифрі активно працюємо над розвитком людського капіталу через мовну програму Future Perfect. Програма містить два етапи: законопроєкт про використання англійської як мови міжнародного спілкування та проєкти, що передбачають вивчення англійської серед держслужбовців на всіх рівнях, а не лише серед категорії “А”, як є зараз. Ця правка ключова, оскільки знання англійської серед публічних службовців визначає новий етап у державотворенні України загалом. Обрання Україною євроінтеграційного вектора створює можливість для міжнародної комунікації та залучення іноземних колег», — зазначила Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації України з питань європейської інтеграції.

Курси мають на меті:

  • покращити мовні навички державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування для подальшої участі в міжнародному співробітництві, дипломатії та виконання адміністративних обов’язків;
  • удосконалити знання учасників завдяки доступу до англомовних професійних ресурсів та джерел;
  • залучити міжнародні інвестиції для загального розвитку України.

Освітній проєкт розробляється з урахуванням Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти, а також у планах — сертифікація курсів Національним агентством України з питань державної служби. Учасники вивчатимуть англійську в трьох групах: базовий рівень (A1), нижче середнього (А2) та середній рівень (B1). Курс передбачає досягнення всіма учасниками рівня В1. 

Дізнавайтеся більше деталей та реєструйтеся на навчання за посиланням.

Проєкт «Курси англійської мови для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування» реалізовано ГО «ГОУЛОКАЛ» завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього проєкту не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США. 

Проєкт реалізується в межах мовної програми Future Perfect. Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт