1300 шкіл почнуть новий навчальний із Мрією
За рік екосистема Мрія масштабувалася з пілоту в шести областях до інтеграції в школах 18 областей — від обласних центрів до прифронтових сіл. Ще понад 5 000 закладів з усієї країни подали заявки на підключення.
За цей час у застосунку та на вебпорталі:
- виставлено 4,5 млн оцінок;
- надіслано понад 500 тис. домашніх завдань;
- 5 000+ навчальних відео у відкритій бібліотеці контенту.
Мрія — це про прості рішення для шкіл та допомога ШІ.
Менше рутини для вчителів:
- автоматизувати планування уроків і ведення журналу;
- додавати конспекти, файли та інші матеріали до занять;
- спілкуватися з учнями та батьками в безпечних чатах;
- переглядати відео для професійного розвитку в бібліотеці контенту.
З нового навчального року вчителі вже зможуть автоматично створювати тести та виставляти оцінки.
Більше мотивації для учнів — гейміфікація, персональні поради для навчання, бонуси-мрійки, які можна обміняти на квитки в кіно чи VR-квести.
Прозора участь для батьків — допомагає стежити за навчанням дитини: показує розклад та динаміку навчальних результатів дітей, домашні завдання й коментарі від учителів. А також дає змогу спілкуватися в чатах з учителями.
Екосистема розширюється: невдовзі Мрія охоплюватиме і позашкільну освіту, щоб діти могли розвиватися не лише в класі, а й за його межами.
Будь-яка школа може приєднатися до екосистеми. Заявку подавайте на офіційному сайті Мрії.
Мрія — ініціатива Президента України Володимира Зеленського, яку реалізують Мінцифра та МОН разом із Програмою EGAP, що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії
Відправ у Telegram