1 млн українців отримали сертифікати про навчання за серіалами на порталі Дія.Цифрова освіта

  Перегляди 554

Понад 1 млн українців отримали електронні сертифікати про навчання на національному порталі з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта від Міністерства цифрової трансформації України. Серед користувачів, які починають навчання, 70–80% закінчують навчання та отримують сертифікати. 

Як отримати сертифікат від Дія.Цифрова освіта? Необхідно подивився всі серії будь-якого з понад 70 освітніх серіалів, дати правильні відповіді на запитання після кожної серії, а також успішно скласти фінальне тестування. 

Приклад сертифіката, який автоматично генерується після навчання на порталі Дія.Цифрова освіта

Також сертифікат генерується після складання національного тесту на цифрову грамотність Цифрограм. Сертифікати про складання Цифрограмів отримали вже понад 500 000 користувачів.

Приклад сертифіката, який отримав DZIDZIO після складання тесту на цифрову грамотність

Де можна використати сертифікат від Дія.Цифрова освіта? 

  • Під час працевлаштування, щоб якнайкраще представити себе на ринку праці. Це особливо актуально для молодих людей, у яких відсутній або малий професійний досвід, адже сертифікат про навчання демонструє прагнення до саморозвитку та нових знань. 
  • Для підвищення кваліфікації держслужбовцям. Оскільки всі курси на Дія.Цифрова освіта передбачають нарахування 0,1–0,2 кредиту ЄКТС у рамках самоосвіти держслужбовців.
  • Для підтвердження навчання педагогічним працівникам, медикам, військовослужбовцям, журналістам тощо. 

У чому особливість навчання на порталі Дія.Цифрова освіта? 

  • Інноваційний формат навчання — освітні серіали за участі експертів і селебрітіз (Марія Єфросініна, Євген Клопотенко, Jerry Heil і багато інших зірок). 
  • Освітні серіали відзначаються міжнародними нагородами за свою якість. 
  • Широкий вибір освітніх серіалів — понад 70 курсів для людей елегантного віку, вчителів, медиків, юристів, журналістів, держслужбовців, школярів тощо. 
  • Навчання повністю безоплатне. 

Усі освітні серіали створені без державного фінансування, за підтримки партнерів — донорів, бізнесу чи НПО. Також на порталі є національний тест на цифрову грамотність Цифрограм для громадян, держслужбовців, медиків і вчителів.

Мінцифра закликає всіх громадян спочатку скласти тест на цифрову грамотність Цифрограм і після цього безоплатно навчатися за допомогою освітніх серіалів. 

Найпопулярніші освітні серіали на порталі Дія.Цифрова освіта:

Стратегічний партнер проєкту Дія.Цифрова освіта — Програма EGAP, що фінансується Швейцарією та реалізується Фондом Східна Європа.

Нагадаємо, іноземці також можуть навчатися на порталі Дія.Цифрова освіта. Оскільки освітні серіали доступні англійською мовою. Наразі це 2 серіали, які стали одними з найпопулярніших на порталі: 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт