Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів Україн»

Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України
 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів Україн»

 

Міністерство цифрової трансформації України відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, повідомляє про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів Україн» на офіційному вебсайті Мінцифри (https://thedigital.gov.ua/) у рубриці «Законодавство/Проекти нормативно- правових актів».

Проєкт акта розроблено з метою приведення у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі», яким було внесено суттєві зміни в організацію надання адміністративних послуг.

Реалізація проєкту акта матиме позитивний вплив на ключові інтереси територіальних громад, працівників центрів надання адміністративних послуг та жителів територіальних громад, сприятиме належній організації роботи центру надання адміністративних послуг, його територіальних підрозділів, віддалених (у тому числі пересувних) робочих місць адміністраторів. Жителі територіальних громад отримають можливість відвідати найбільш доступний та наближений до їх місця проживання центр надання адміністративних послуг/ їх територіальний підрозділ/ віддалене, у тому числі пересувне, робоче місце адміністратора; особи з інвалідністю, особи, які, за висновком лікарсько-консультативної комісії, не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги отримають можливість отримати адміністративні послуги за місцем їх проживання/перебування: вдома, у закладі охорони здоров'я, закладі соціального захисту.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта надавати протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення на офіційній сторінці Міністерства цифрової трансформації України в електронній формі.

Контактна особа: Клейменова Юлія Олександрівна, державний експерт експертної групи розвитку мережі та підвищення якості надання публічних послуг Директорату системного розвитку надання публічних послуг Міністерства цифрової трансформації України, e-mail kleimenova@thedigital.gov.ua, тел. (044) 256-69-82.

Звіт про результати громадського обговорення буде розміщено на веб-сайті Міністерства цифрової трансформації України.

Файли, що додаються:

1. Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

2. Пояснювальна записка до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

3. Порівняльна таблиця до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

4. Звіт про результати публічного громадського обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

 

Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт