Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про онлайн-платформу взаємодії органів виконавчої влади з громадянами та інститутами громадянського суспільства»

Повідомлення про оприлюднення проекту проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про онлайн-платформу взаємодії органів виконавчої влади з громадянами та інститутами громадянського суспільства» 

Міністерство цифрової трансформації України відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996, повідомляє про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про онлайн-платформу взаємодії органів виконавчої влади з громадянами та інститутами громадянського суспільства» на офіційному вебсайті Мінцифри (https://thedigital.gov.ua/) у рубриці «Законодавство/Проекти нормативно-правових актів».

Проект акта розроблено за власною ініціативою Міністерства цифрової трансформації України на виконання плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2021–2022 роках, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2021 р. № 149-р, кроку 39 плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 276-р, та відповідно до пунктів 1, 3, підпункту 2 та абзацу одинадцятого підпункту 3 пункту 4 Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 р. № 856.

Проектом акта передбачається забезпечити створення та функціонування Платформи ВзаємоДія, яка призначена для впровадження та використання інструментів електронної демократії, забезпечення зручної та доступної електронної комунікації між громадянами, інститутами громадянського суспільства та органами виконавчої влади, підвищення рівня прозорості процесу формування складу громадських рад при органах виконавчої влади, а також сприяння в реалізації прав громадян брати участь в управлінні державними справами.

Зауваження та пропозиції до проекту акта надавати протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення на офіційній сторінці Міністерства цифрової трансформації України у письмовій та/або електронній формі за такою адресою:  01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2 Міністерство цифрової трансформації України, e-mail: amosenko@thedigital.gov.ua.

Контактна особа: Амосенко Людмила, державна експертка експертної групи з розвитку електронної демократії, цифровізації громадянського суспільства та забезпечення захисту персональних даних директорату функціонального розвитку цифровізації, 256-69-82.

Файли що додаються:

1.     Проєкт Постанови

2.     Проєкт Положення

3.     Проєкт Додатку

4.     Зміни до постанов

5.     Пояснювальна записка

6.     Порівняльна таблиця

Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт