У центрі Дія.Бізнес в Одесі управлінці, спортсмени та блогери розповіли, як перетворити спорт на бізнес

  Перегляди 1330

22 жовтня 2021 року центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі спільно з Favbet, Favbet Foundation провели Форум спортивного маркетингу. Інформаційними партнерами стали телеканали Футбол 1/2/3. 

За словами засновника центру Дія.Бізнес в Одесі Олександра Верника, форум став цікавим не тільки для тих, хто працює в сфері спорту. «Це освітній захід про те, як правильно вибудовувати маркетинг комунікації та в цілому бізнес у сфері спорту. Безумовно, багато говориться про діджитал, про те, які інструменти використовують в комунікаціях з аудиторією, про нові напрями в спорті, зокрема, кіберспорті», — зазначив Олександр Верник.

Ксенія Тюрікова, керівниця PR-департаменту FAVBET: «Для команди FAVBET честь бути партнерами та співорганізаторами проекту «Форум спортивного маркетингу», який є рольовим прикладом об'єднання відповідального бізнесу, ком‘юніті підприємців та органів державної влади. Ми підтримуємо інновації і проривні знання, і втілюємо візію компанії в конкретних діях та освітніх проектах формату Lifelong learning». 

Маріанна Ковіня, керівниця БФ «FAVBET Foundation»: «Favbet Foundation, благодійний фонд міжнародної компанії FAVBET, другий рік поспіль створює в Україні можливості для розвитку освіти і безкоштовного отримання сучасних прогресивних знань для всіх охочих. Наша команда працює над створенням в Україні екосистеми соціального позитивного впливу. Ми фокусуємося на благодійних, корпоративних та impact-проектах. Тільки за рік фонд реалізував понад 50 ініціатив і продовжує нові». 

Директор телеканалів «Футбол 1/2/3» та ведучий програми «Великий футбол» Олександр Денисов: «Я хотів донести, як виглядає футбол очима нашого глядача, споживача, як наші вболівальники дивляться футбол, та в якій пропорції».


Серед спікерів події також були:

  • Артем Мілевський — футболіст, youtube-блогер, амбасадор Favbet
  • Роман Бебех — спортивний блогер, коментатор
  • Іван Піроженко — футбольний агент
  • та інші

Виступи спікерів можна безоплатно переглянути на Facebook-сторінці центру Дія.Бізнес в Одесі.  

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт