У смт Юр’ївка на Дніпропетровщині «з нуля» будують сучасний ЦНАП

прес-офіс Міністерства
18 листопада 2021, 18:46
  Перегляди 347

У Юр’ївці зводять «з нуля» сучасну одноповерхівку, де облаштують місцевий ЦНАП. У ньому можна буде отримати майже 400 адмінпослуг.

У Юр’ївській громаді Павлоградського району на Дніпропетровщині проживає понад 11 тис. мешканців. Нині за адмінпослугами місцеві мешканці звертаються до будівлі селищної ради, оскільки окремого приміщення ЦНАП немає, а за деякими послугами взагалі доводиться їздити в місто. 

«Цьогоріч 12 громад Дніпропетровщини отримали держсубвенцію на облаштування нових ЦНАПів та оснащення наявних. Все — завдяки субвенції на розвиток мережі ЦНАП від Мінцифри. У Юр’ївці центр адмінпослуг зводять «з нуля». Будівництво — державним коштом. Меблі та обладнання має закупити громада», — зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іван Начовний.

Будівлю ЦНАП у Юр’ївці зводять поруч із парком. Наразі завершується будівництво. Частину новобудови відведуть під великий фронтофіс, де облаштують робочі місця для адміністраторів.

Відзначимо, кожен може знайти та побудувати маршрут до найближчого ЦНАП за посиланням:  https://center.diia.gov.ua/cnap-map

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства та Комітету цифрової трансформації

Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт