Цифрова освіта для кожного: у Тернополі відкриють перший в Україні імерсивний мультифункціональний хаб

  Перегляди 327

З початку повномасштабного вторгнення в Україні зросла частка соціально вразливих груп населення. Щоб підвищити рівень інклюзії та розвивати цифрову освіту серед різних категорій громадян, у Тернополі відкриють імерсивний мультифункціональний хаб. 

Відкриття хабу відбудеться 12 грудня.

В Україні проживає 851,1 тисяча ветеранів війни, з яких 68,3 мають інвалідність першої та другої груп. Крім того, в Україні офіційно зареєстровано 4,9 мільйона внутрішньо переміщених осіб і 1 664 дітей, що постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення.

Імерсивний мультифункціональний хаб підвищить рівень комунікації й соціалізації різних верств населення, зокрема і вразливих груп. У ньому проводитимуть безоплатні публічні зустрічі, події, навчальні уроки у віртуальних класах. Також на базі хабу за допомогою сучасних технологій медики спільно з науковцями зможуть створювати програми та продукти для реабілітації.

Хаб буде оснащено сучасним обладнанням: планшетами, AR-гарнітурами, інструментом для виготовлення голограм та цифровими дошками. Це дасть можливість реалізувати цифрові проєкти, опанувати нові професії, а також налагодити комунікацію в громаді.  

Серед спікерів:

  • Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації України з питань європейської інтеграції;
  • Володимир Труш, начальник Тернопільської обласної військової адміністрації;
  • Олена Іванова, керівниця проєктної команди з реабілітації та інклюзії ПРООН;
  • Оксана Десятнюк, ректор ЗУНУ, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України;
  • Сергій Мартинчук, Голова Представництва Cisco в Україні;
  • Ірина Масло, заступниця керівника громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

Імерсивний мультифункціональний простір працюватиме на базі Західноукраїнського національного університету. У хабі також можна буде розвивати цифрові навички за допомогою платформи Дія.Освіта. У межах простору створили 5 робочих місць. 

Слідкувати за онлайн-трансляцією відкриття можна на Facebook-сторінці Тернопільської ОВА.

Імерсивний мультифункціональний хаб створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України в співпраці з Тернопільською обласною військовою адміністрацією та Західноукраїнським національним університетом, за підтримки ПРООН в Україні та фінансування Уряду Японії, з координацією ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», за сприяння технічного партнера простору компанії Cisco System.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт