Сплачуйте комунальні послуги онлайн: нові можливості мобільного застосунку е-Тернопіль
Відтепер у застосунку е-Тернопіль мешканці міста можуть в один клік передати показники лічильників у всі служби та оплатити комунальні послуги лише однією квитанцією. Крім того, користувачі отримають доступ до історії переданих показників та оплат.
Також у застосунку з’явився особистий кабінет мешканця. Після авторизації там доступні всі послуги, які замовляв користувач.
Крім того, нещодавно в застосунку з’явилася функція сповіщення мешканців про відключення світла, води, опалення чи газу за тою чи іншою адресою, а також повідомлення про перекриття доріг чи зміни в розкладі громадського транспорту.
У розробці ще одна послуга. Найближчим часом через е-Тернопіль можна буде сплатити за паркування.
Нагадаємо, у застосунку е-Тернопіль доступні такі послуги:
- перевірка балансу та терміну дії «Картки тернополянина» чи неперсоніфікованого електронного квитка за номером;
- графіки відключення світла за адресою;
- запис на прийом до міської ради;
- сповіщення про початок та відбій повітряної тривоги.
Також там доступні мапи з прокладанням маршрутів до понад 400 закладів, які працюють без світла, пунктів обігріву, колонок-качалок питної води та укриттів. Крім того, у застосунку доступна інтерактивна мапа «Де світло?», де можна подивитися, у якому районі Тернополя відключили електроенергію.
Відправ у Telegram